کتابخوانی دورهمی و تحلیل فیلم "مردی به نام‌اوه" - جلسه سوم

۲۴ دی ۱۳۹۷ ، ۱۷:۳۰تا ۲۰:۳۰ در شیراز, ایران

درباره

2019-01-14 2019-01-14 Asia/Tehran کتابخوانی دورهمی و تحلیل فیلم "مردی به نام‌اوه" - جلسه سوم ایونت باکس :) شیراز, ایران فروشگاه و کافه کتاب آبگون hello@eventbox.ir

**

جلسه سوم - کتابخوانی و بررسی فیلم مردی به نام‌اوه

**


توضیح

1. مبلغ دریافتی صرفا برای اطمینان از حضور شما سروران گرامی است

2. در صورت استفاده نکردن از منوی کافه ، مبلغ دریافتی برگشت داده می شود.**کتاب مردی به نام اوه اولین رمان نویسنده سوئدی، فردریک بکمن است که به بیش از ۳۰ زبان دنیا ترجمه شده است.

قسمت هایی از کتاب :

اوه پنجاه و نه سال دارد. اتومبیلش ساب است. با انگشت اشاره طوری به کسانی اشاره می کند که ازشان خوشش نمی آید که انگار آن ها دزد هستند و انگشت اشاره اوه چراغ قوه پلیس! دنیایی شده که آدم را دور می اندازند قبل از اینکه تاریخ مصرفش تمام شود. اوه چیزهایی را درک می کرد که بتواند ببیند و توی دست بگیرد. بتون و سیمان، شیشه و استیل، ابزار کار، چیزهایی که آدم می تواند با آن حساب و کتاب کند، زاویه نود درجه و دستور العمل های واضح را می فهمید، نقشه و طرح خانه را، چیزهایی را که آدم بتواند روی کاغذ پیاده کند. او یک مرد سیاه و سفید بود. دوست داشتن یه نفر مثه این می مونه که آدم به یه خونه اسباب کشی کنه. اولش آدم عاشق همه چیزهای جدید میشه، هر روز صبح از چیزهای جدیدی شگفت زده میشه که یکهو مال خودش شده اند و مدام میترسه یکی بیاد توی خونه و بهش بگه که یه اشتباه بزرگ کرده و اصلا نمیتونسته پیش بینی کنه که یه روز خونه به این قشنگی داشته باشه، ولی بعد از چند سال نمای خونه خراب میشه، چوب هاش در هر گوشه و کناری ترک میخورن و آدم کم کم عاشق خرابی های خونه میشه. آدم از همه سوراخ سنبه ها و چم و خم هایش خبر داره. آدم میدونه وقتی هوا سرد میشه، باید چیکار کنه که کلید توی قفل گیر نکنه، کدوم قطعه های کف پوش تاب میخوره وقتی آدم پا رویشان میگذاره و چه جوری باید در کمدهای لباس را باز کنه که صدا نده و همه اینا رازهای کوچکی هستن که دقیقا باعث میشن حس کنی توی خونه خودت هستی.

*

شرکت کنید

$10

کتابخوانی و تحلیل فیلم - مردی به نام اُوه - کافه کتاب آبکون - جلسه سوم

  • تاریخ پایان فروش:
  • بین 1 & 0 tickets

رویداد به پایان رسیده است

سخنرانان

رضا مصطفایی

رضا مصطفایی


درباره برگزار کننده

فروشگاه و کافه کتاب آبگون

https://www.instagram.com/abgoon_bookstore


https://www.instagram.com/abgoon_bookcafe

تماس با برگزار کننده

اطلاعات بیشتر

محل برگزاری

شیراز. مجتمع خلیج فارس. بلوک ۷. هنرشهرآفتاب. طبقه همکف. جنب سینما زرد