چهارمین همایش فصل نو

۰۸ اسفند ، ۱۵:۰۰ تا ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ، ۱۸:۰۰ در شیراز

2019-02-27 2019-03-01 Asia/Tehran چهارمین همایش فصل نو ایونت باکس :) شیراز دبیرخانه انجمن های علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز hello@eventbox.ir

درباره

انجمن های علمی دانشجویی از سال 94 توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به دانشگاه های علوم پزشکی کشور ابلاغ شدند. از همان ابتدا، در دانشگاه علوم پزشکی شیراز به تبع دیگر دانشگاه انجمن های علمی مختلفی تاسیس شدند. این انجمن ها با توجه به ماهیت دانشجویی خود به حضور دانشجویان زنده اند. از آن جایی که انجمن های علمی در اکثر قریب به اتفاق رشته های تحصیلی تشکیل شده اند امکان مشارکت گسترده دانشجویان در این گروه های علمی وجود دارد. هم چنین انجمن های تخصصی و بین رشته ای نیز می توانند محلی مناسب به منظور پیگیری برنامه های علمی و اجرایی باشند. در این راستا از تمامی علاقه مندان علی الخصص دانشجویان به منظور حضور در چهارمین همایش فصل نو دانشگاه علوم پزشکی شیراز و فعالیت در انجمن های 29 گانه این دانشگاه دعوت به عمل می آید. انجام فعالیت های دانشجویی علی الخصوص در قالب انجمن های علمی نیازمند مشارکت‌های درون و برون بخشی و مردم است. همچنین به نظر می‌رسد التزام اجرای آیین‌نامه‌ها؛ رصد؛ پایش و تداوم برنامه‌ها برای بهبود کمی و کیفی فعالیت ها در برنامه ریزی ها مورد توجه قرار گیرد. هم چنین باید نقش سایر سازمان‌ها غیر از وزارت بهداشت در سلامت مردم و نحوه حمایت‌طلبی از آن‌ها به‌صورت نظام‌مند در سرلوحه برنامه‌ها قرار بگیرد. بدون مشارکت مردم؛ همکاری‌های درون و بین بخشی؛ تولیت مناسب دانشگاه و وزارت بهداشت؛ به کاری گیری افراد متخصص و آگاه جهت مدیریت و راهبری برنامه‌ها؛ و برنامه‌های حمایت‌طلبی و التزام اجرای آیین‌نامه‌ها نمی‌توان چشم‌انداز خوبی برای فعالیت های علمی دانشجویی در کشور داشت. چهارمین همایش فصل نو توسط دبیرخانه انجمن های علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و با مشارکت فعال عموم دبیران انجمن های علمی 8-10 اسفند ماه سال جاری در مجتمع فرهنگی رفاهی ولایت برگزار خواهد شد. در این همایش با حضور مسئولین از جدیدترین دستاوردهای انجمن های علمی رونمایی خواهد شد. هم چنین با توجه به برنامه ریزی های انجام شده کارگاه های کاربردی در حوزه های فلسفه علم، انگیزه، حل مساله در نظام سلامت با حضور برترین اساتید برگزار خواهد شد. با حضور در این همایش می توانید با انواع برنامه های خلاقانه قابل اجرا در انجمن های علمی نیزآشنا شوید و ایده های خود را به منظور اجرا توسط انجمن های علمی مرتبط ارائه نمایید. به زودی اطلاعات مربوط به برگزاری چهارمین همایش فصل نو دانشگاه علوم پزشکی شیراز در ارتباط با چگونگی ثبت نام، ارسال ایده ها، اسکان شرکت کنندگان، کارگاه ها و اساتید مدعو اعلام خواهد شد.

امیدواریم با همکاری و حضور شما عزیزان چهارمین همایش فصل نو دانشگاه علوم پزشکی شیراز هرچه با شکوه تر برگزار گردد و برگزاری این همایش بتواند گامی موثر در جهت افزایش توانمندی علمی و اجرایی دانشجویان و ایجاد نشاط علمی و پویایی بردارد.

جهت دانلود برنامه زمان بندی کلیک کنید

شرکت کنید

$20

بلیط کارگاه فلسفه علم (دکتر مهدی زاده)

 • تاریخ پایان فروش:
 • بین 1 & 20 tickets

$80

بلیط سه روزه همایش + ناهار پنج شنبه

 • تاریخ پایان فروش:
 • بین 1 & 0 tickets

$20

بلیط کارگاه انگیزه، ضرورت و کاربرد در زندگی دانشجویی (دکتر علی نورافشان)

 • تاریخ پایان فروش:
 • بین 1 & 0 tickets

$20

بلیط کارگاه خلاقیت و ایده پردازی (دکتر عبدالعلی محقق زاده)

 • تاریخ پایان فروش:
 • بین 1 & 0 tickets

$20

کارگاه تصمیم گیری و حل مساله خلاقانه در نظام سلامت (دکتر علی نورافشان

 • تاریخ پایان فروش:
 • بین 1 & 0 tickets

Free

افتتاحیه همایش فصل نو

 • افتتاحیه ی همایش در روز چهارشنبه با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و معاون ایشان انجام خواهد گرفت.

 • تاریخ پایان فروش:
 • بین 1 & 0 tickets

رویداد به پایان رسیده است

مدرسان کارگاه ها

آقای دکتر علیرضا مهدی زاده

کارگاه فلسفه ی علم

آقای دکتر علیرضا مهدی زاده

دانشیار گروه فیزیک پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

آقای دکتر عبدالعلی محقق زاده

کارگاه ایده پردازی و خلاقیت

آقای دکتر عبدالعلی محقق زاده

استاد گروه داروسازی سنتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

آقای دکتر علی نورافشان

کارگاه انگیزه، ضرورت و کاربرد در زندگی دانشجویی و کارگاه تصمیم گیری و حل مساله خلاقانه در نظام سلامت

آقای دکتر علی نورافشان

استاد گروه علوم تشریحی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

حامیان


درباره برگزار کننده

دبیرخانه انجمن های علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز هرسال همایش فصل نو را با محور اصلی خلاقیت برگزار می‌کند.

تماس با برگزار کننده

اطلاعات بیشتر

محل برگزاری

شیراز ،بلوار چمران، بلوار نیایش ،سمت راست، کوچه دوم، مجتمع فرهنگی رفاهی ولایت، سالن سعدی