امکانات

کلید داشتن یک رویداد موفق، یک تجربه دلپذیر

ساخت وبسایت رایگان

وبسایت کامل و صفحه رویداد خود را به صورتی زیبا، مدرن و سازگار با موبایل به راحتی به صورت آنلاین طراحی کرده، شخصی سازی کنید و بسازید. بدون پرداخت کوچکترین هزینه ای و یا نوشتن یک خط کد!

ثبت نام و فروش بلیت آنلاین

در کوتاه ترین زمان، بلیت های رویداد خود را به صورت مدیریت شده با پرداخت آنلاین، امن و آسان، به فروش برسانید. در هر لحظه از درآمد و آمار رویداد خود و فروش بلیت هایتان با جزییات مطلع باشید.

آنالیز و اطلاع رسانی

در طول رویداد و حتی پس از اتمام آن به آسانی با شرکت کنندگان در ارتباط باشید و دوباره آنها را به راحتی جذب نمایید. جامعه مختص خود را مدیریت نموده، آنالیز کنید و گسترش دهید.


ایونت باکس، طراحی شده برای تمامی رویدادها

از کنفرانس های بین المللی گرفته تا فستیوال ها، گردهمایی ها، نمایشگاه ها، تورهای مسافرتی، کارگاه های آموزشی، تئاترها، گالری و برنامه های خیریه


کنفرانس ها و همایش ها

ثبت نام آنلاین شرکت کنندگان، ارسال دعوت نامه (RSVP)، سیستم چک حضور در آغاز رویداد، ثبت اطلاعات درخواستی شرکت کنندگان و سیستم ارسال مقالات و... تنها چند نمونه از امکانات ویژه ایونت باکس برای کنفرانس ها و همایش های بین المللی و داخلی است.

کارگاه ها و کلاس ها

آنلاین کارگاه و کلاس خود را معرفی نمایید، برنامه کارگاهتان را اعلام و مدرس ها را معرفی نمایید و به راحتی شهریه را به صورت آنلاین دریافت و شرکت کنندگان را مدیریت نمایید.

نمایشگاه ها و فستیوال ها

اطلاع رسانی گسترده نمایشگاه های داخلی و بین المللی به همراه جمع آوری و آنالیز اطلاعات شرکت کنندگان، ایونت باکس را به راه حلی جامع برای آنالیز اطلاعات نمایشگاه ها مبدل کرده است.

گردهمایی ها

از گردهمایی های کوچک دوستانه گرفته تا جلسات اتاق فکر و برنامه های ورزشی گروهی، ایونت باکس زحمت مدیریت و اطلاع رسانی آنها را بر دوش خواهد داشت تا تجربه ای دلپذیر برای شما فراهم گردد.

پرفورمنس ها و گالری ها

اطلاع رسانی برنامه های فرهنگی و هنری در سطح کشور به همراه عرضه و فروش بلیت آنلاین برای اجراها و تئاترهای کوچک گوشه ای از خدمات ایونت باکس می باشد. همچنین دیگر لیست های اطلاع رسانی دستی و قدیمی را فراموش کرده و با ایونت باکس، آنلاین اطلاع رسانی تمایید.

تورهای مسافرتی

برگزاری و مدیریت تورها هرگز به این آسانی نبوده است. با پرداخت آنلاین مسافران را رزرو نمایید و با شرکت کنندگان برنامه های قبلی خود در ارتباط باشید. برنامه ریزی و اطلاع رسانی تور های شما، از تورهای یک روز گرفته تا تورهای بین المللی، با ایونت باکس به راحتی میسر است.

ایونت باکس، سامانه مورد علاقه برگزارکنندگان حرفه ای

در یک کلام، از ایده تا اجرا، در کنار شما خواهیم بود. با ایونت باکس یک تجربه دلپذیر داشته باشید. برای تمام نیازهای شما بهترین راه حل را در اختیارتان می گذاریم.


امکانات حرفه ای، برای حرفه ای ها

با سامانه جامع ایونت باکس، تمام اطلاعات شما به آسانی قابل مدیریت می باشد و دردسر و هزینه گزاف عملیات های فنی رویداد شما، از بین می رود.


لیست شدن بر روی ایونت باکس

صفحه طراحی و ساخته شده رویداد شما به صورت رایگان بر روی ایونت باکس میزبانی می شود.

طراحی و ساخت وبسایت رویداد خود

بدون زدن حتی یک خط کد، به راحتی وبسایت رویداد خود را به شکل دلخواه طراحی و پیاده سازی نمایید.

پوسته های مختلف برای سلایق مختلف

از میان پوسته های گوناگون، طراحی مورد پسند صفحه خود را انتخاب کرده و آن را شخصی سازی نمایید.

ثبت نام و فروش بلیت آنلاین

شرکت کنندگان شما می توانند به راحتی به صورت آنلاین ثبت نام نمایند و در صورت نیاز، امن و آسان، بلیت خود را خریداری نمایند.

اطلاع رسانی حرفه ای و موثر

ایونت باکس با بانک اطلاعاتی و سیستم هوشمند خود، رویداد شما را از طریق ایمیل و شبکه های اجتماعی، به گوش علاقه مندان می رساند.

ارتباط آسان و پایدار با جامعه خود

به آسانی با تمامی شرکت کنندگان رویدادهای قبل خود و سایر بانک های اطلاعاتی خود ارتباط برقرار نموده و میزان تاثیر را آنالیز نمایید.


امکانات ویژه

مخصوص رویدادهای بزرگ و حرفه ای


خرید و اتصال دامنه

شما می توانید با اتصال دامنه خود به صفحه رویدادتان، برند خود را گسترش دهید. مثال: yourevent.com

طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن اختصاصی موبایل

اپلیکیشن اختصاصی رویداد خود را با برند خود و بدون هیچ اسمی از ایونت باکس منتشر نمایید. سازگار با اندروید و iOS.

ارائه کل سرویس با برند خودتان (White labeled)

اگر رویدادهای بسیار زیادی را برگزار و یا میزبانی می نمایید، این امکان مخصوص شماست. تمام این سامانه می تواند زیر برند شما فعال باشد.


و امکاناتی بیشتر، برای برگزارکنندگان حرفه ای:


سیستم پرداخت بین المللی

شرکت کنندگان شما می توانند از سراسر جهان با تمامی کارت های اعتباری، بلیت خود را به راحتی تهیه فرمایند.

وبسایت بین المللی و دو زبانه

با امکان ساخت وبسایت انگلیسی و دو زبانه، رویداد خود را در سراسر جهان معرفی نمایید.

عرضه و فروش بلیت مستقیم از روی وبسایت خودتان

عرضه آنلاین و فروش بلیت را در وبسایت خودتان داشته باشید. بدون نیاز به درگاه های بانکی و سازگار با تمامی وبسایت ها .

ساخت فرم های اختصاصی

فرم های گوناگون بسازید و اطلاعات دلخواه خود را از شرکت کنندگان جمع آوری نمایید. مثل: پیوستن به تیم، نظرسنجی،ارسال مقالات و حتی پر کردن فرم ثبت نام به جای خرید بلیت .

آنالیز حرفه ای اطلاعات

با ابزار حرفه ای آنالیز ایونت باکس، تمامی اطلاعات وارد شده جامعه خود را چه هنگام خرید بلیت و چه هنگام پر نمودن فرم ها، آنالیز نمایید، چارت رسم نمایید و حتی نسخه پشتیبان تهیه فرمایید.

دسترسی به فرم ها در همه جا، حتی وبسایت خودتان

شما می توانید فرم های ساخته شده توسط خود را با امکاناتی نظیر آپلود فایل و سرویس اتصال پرداخت آنلاین در هر جای وبسایت خود قرار داده و شرکت کنندگان بیشتری را جذب فرمایید.

دعوت و افزودن شرکت کنندگان

هدف ما، ایجاد تجربه مدیریت آسان برای شماست. شما می توانید مهمان های مدعو خود و سایر شرکت کنندگان رویداد خود را به آسانی به لیست شرکت کنندگان اضافه نمایید.

سیستم اعلان حضور شرکت کنندگان

دردسر آغاز یک رویداد و ورود شرکت کنندگان به پایان رسیده است. با ابزار اعلان حضور، با هر دستگاهی و بدون اینترنت، به راحتی و با سرعت ورود شرکت کنندگان را چک نموده و از ورود افراد غیر مجاز جلوگیری نمایید.

انتشار خبر رویداد خود

یکی از مهمترین مراحل برگزاری، اطلاع رسانی موثر است. خبر رویداد خود را قبل و بعد از برگزاری به گوش همه علاقه مندان برسانید و هم شرکت کنندگان بیشتری جذب نمایید و هم برند خود را تقویت نمایید.آیا در حال برگزاری رویدادی بزرگ هستید؟

ما می توانیم به شما کمک کنیم. ایونت باکس مفتخر است به برگزارکنندگان خاص خدماتی در زمینه های جذب نیرو، جذب اسپانسر، مشاوره و خدمات اجرایی بدهد. کافی است با ما تماس بگیرید.