شرکت کنید

رویداد به پایان رسیده است

کارگاه آموزشی مبانی طراحی گرافیک

۱۲ آذر ، ۱۷:۰۰ تا ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ، ۱۹:۰۰ در تهران, ایران

2017-12-03 2017-12-12 Asia/Tehran کارگاه آموزشی مبانی طراحی گرافیک ایونت باکس :) تهران, ایران استارتاپ استودیو ایده‌ران hello@eventbox.ir

اطراف ما پر شده از طرح‌های گرافیکی؛ تصاویر، عکس‌ها، رنگ‌ها، این‌ها همگی المان‌هایی هستند که دنیای ما را پر کرده‌اند. با رشد سریع کسب و کارها و طرح‌های گرافیکی، نیاز به پیروی از اصول و قواعد این علم بیشتر حس می‌شود. در این کارگاه، با استفاده از مثال‌های عملی و قابل مشاهده این اصول کلیدی و پایه‌ای را بررسی می‌کنیم: مبانی شکل، رنگ، وکتور،‌تایپوگرافی، طراحی فلت، ابزارهای طراحی. مهارت‌های اصولی که در تمام مراحل طراحی گرافیک مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این کارگاه از شما می‌خواهیم با اصولی که طی چهار جلسه یاد می‌گیرید طراحی کنید! اگر می‌خواهید یک طراح گرافیک شوید، باید ابتدا یک سازنده و ارتباط‌دهنده باشید! پس در این کارگاه به شما فرصت‌های زیادی می‌دهیم تا دست به کار شوید و با ترکیب شکل و رنگ و المان‌های دیگر خلاقیت نهفته خود را بروز دهید. کارگاه آموزشی مبانی طراحی گرافیک یک شروع قوی و اصولی برای افرادی است که می‌خواهند کار خود را در زمینه طراحی گرافیک آغاز کنند،‌ ولی با مبانی آن آشنایی ندارند.

محل برگزاری

تهران، خیابان کارگر شمالی، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، پارکینگ کتابخانه قلمچی، مرکز شتابدهی دیموند


درباره برگزار کننده

استارتاپ استودیو ایده‌ران

استارتاپ استودیو ایده‌ران با ارائه خدمات مهم و اساسی به کسب و کار های نوپا مانند مشاوره کسب و کار اینترنتی، اعتبارسنجی ایده، برنامه ریزی استرانژی، تحقیقات بازار و... سعی در تقویت و حمایت از کارآفرینی در فضای مجازی دارد.

تماس با برگزار کننده

زمانبندی

مدرس

حسام صانعی

طراح گرافیک و رابط کاربری - استارتاپ استودیو ایده‌ران

حسام صانعی

استارتاپ استودیو ایده‌ران

حامیان