قدم‌های درست برای نوشتن یک بیوگرافی حرفه‌ای

۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ، ۱۴:۰۰تا ۱۸:۰۰ در تهران, ایران

2017-06-08 2017-06-08 Asia/Tehran قدم‌های درست برای نوشتن یک بیوگرافی حرفه‌ای ایونت باکس :) تهران, ایران پلتفرم درس hello@eventbox.co

درباره

امروزه اطلاعات همه‌جا هست. اکثر ما از حجم زیاد آن فرار می‌کنیم و حوصله‌ی خواندن نوشته‌های طولانی درباره ‌کسی را نداریم. همین امر باعث شده که داشتن یک بیوگرافی کوتاه و حرفه‌ای، ضروری و مهم باشد. شاید بشود گفت بیوگرافی ما مهم‌ترین نوشته‌ایست که خواهیم نوشت. ما برای انجام خیلی از کارها لازم داریم که خودمان را معرفی کنیم؛ کارهایی از قبیل گرفتن یک شغل، انتشار مقاله، معرفی کارهایمان، ثبت‌نام برای یک رزیدنسی، گسترش شبکه‌ی حرفه‌ا‌یمان و یا خیلی موارد دیگر. بیوگرافی یک ابزار سودمند است برای انتقال سریع این‌که که هستیم و چه می‌کنیم. با تمام اینها نوشتن بیوگرافی کار ساده‌ای نیست؛ اینکه چه چیزهایی باید در آن باشد و چه چیزهایی نباید. در این کارگاه قدم‌های درست برای نوشتن یک بیوگرافی حرفه‌ای را یاد می‌گیرید، بیوگرافی خودتان را می‌نویسید و با این‌کار برند شخصیتان را سربلند می‌کنید.

شرکت کنید

$70

بلیت معمولی

  • تاریخ پایان فروش: 2017/06/08
  • بین 1 & 0 tickets

$50

بلیت زودهنگام

  • با ثبت‌نام زودهنگام تا دهم خردادماه از 20هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید.

  • تاریخ پایان فروش: 2017/05/31
  • بین 1 & 5 tickets

رویداد به پایان رسیده است

سخنرانان

هادی حمیدی

هادی حمیدی

مدیر و موسس استودیو رواق

درباره برگزار کننده

پلتفرم درس

درس یک پلتفرم غیرانتفاعی و تعاملی است که به کمک برنامه‌های کاربردی و خلاقانه بر توسعه مدیریت فرهنگی و هنری تمرکز دارد. کلاس‌های آموزشی و کارگاه، طرح‌های پژوهشی، بحث‌های گروهی و سخنرانی از برنامه‌های درس هستند. درس با شروع کار خود در سال ۱۳۹۳، اولین کارگاه خود را در سال ۱۳۹۴ و در تهران برگزار کرد. این پلتفرم، امروز، با چشم‌اندازی وسیع‌تر به دنبال ساختن ظرفیت‌های لازم برای مدیریت هنری پایدار و کارآفرینی در این حوزه، در ایران است.

تماس با برگزار کننده

اطلاعات بیشتر

محل برگزاری

هفت تیر،‌ مفتح جنوبی، خیابان ورزنده، نبش ملک‌الشعرای بهار، پلاک 30، پلتفرم دیگر