کارگاه فشرده IELTS

۲۳ اردیبهشت ، ۰۹:۰۰ تا ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ، ۱۶:۰۰ در تهران, ایران

درباره

2016-05-12 2016-06-02 Asia/Tehran کارگاه فشرده IELTS ایونت باکس :) تهران, ایران مؤسسه بین المللی بیان سلیس hello@eventbox.ir

برای اولین بار در ایران

یک کلاس؛ 2 استاد

نکات کلیدی مورد نیاز برای شرکت کردن در آزمون IELTS در یک ماه

مؤسسه بین المللی IH Tehran

مرکز آموزش زبان های خارجی بیان سلیس تنها شعبه رسمی IH World در تهران ، ایران است. این مرکز ۱۵۹ شعبه در ۵۲ کشور را به طور همزمان اداره و نظارت می کند.

آموزشگاه بین المللی بیان سلیس طی سال ها تجربه در عرصه آموزش زبان های خارجی ، اکنون برای اولین بار در ایران کارگاه های فشرده آیلتس را که همزمان با دو استاد اداره می شود را برگزار می کند.

برای آمادگی هرچه بیشتر برای امتحان بین المللی آیلتس ، اغلب شرکت کننده گان با مشکلات عمده و مشترکی روبرو هستند. مشکلاتی از قبیل:

کمبود وقت برای مطالعه و آمادگی برای شرکت در آزمون گستردگی منابع موجود در بازار که موجب آشفتگی در انتخاب بهترین گزینه برای مطالعه می شود طولانی بودن دوره ها که باعث فرسایش در یادگیری می شود کافی نبودن تمرکز استاتید بر کارکرد دانشجویان و تقویت نقاط ضعف آنها هزینه بسیار بالای تهیه منابع و شرکت در دوره های آمادگی آیلتس در نظر نگرفتن سطوح مشخص برای این دوره ها با فراگیری تقریبا یکسان برای همه

راه حل پیشنهادی ما:

کارگاه های پیشنهادی ما با در نظر گرفتن مشکلات فوق و با یرنامه ریزی دقیق آموزشی راه را برای فائق آمدن باز می کند. این دوره ها در چهار جلسه (پنجشنبه ها) که هر جلسه 6 ساعت مفید آموزشی را برای دانشجویان فراهم می کند با مجموع ۲۴ ساعت آموزشی ، برنامه ریزی داوطلبان آزمون آیلتس را دقیق تر ، کوتاه تر و مفیدتر می سازد.

ما در این کارگاه ها از منابع مورد تایید مرکز بین المللی آیلتس و British Council که جز ۳ منبع برتر پیشنهادی برای شرکت کنندگان هستند استفاده می کنیم که شانس موفقیت را با در نظر گرفتن نکات کلیدی و به روز در آزمون آیلتس به طور قابل توجه ای بالا می برند.

فشردگی کارگاه های پیشنهادی ما ، نه تنها تجربه یادگیری را مطمئن تر می کند ، بلکه هزینه شرکت در این دوره ها را برای داشجویان مقرون به صرفه تر می کند.

به طور مثال یک کلاس ترمیک ۱۲ جلسه ای که ۲۴ ساعت آموزشی را پوشش می دهند به طور میانگین ۱،۸۰۰،۰۰۰ تومان هزینه دارد. این در حالی است که هزینه شرکت در کارگاه های فشرده پیشنهادی ما با همان 24 ساعت آموزش تنها ۸۰۰،۰۰۰ تومان است.

از سوی دیگر ، به شرکت کنندگان در این کارگاه تمامی جزوات لازم برای یادگیری نکات کلیدی آزمون آیلتس ارائه می شود و نیازی به خریداری آنها توسط داوطلبان نیست.

علاوه بر اینها ، امکان ثبت نام اختصاصی هر مهارت نیز فراهم شده. این امر باعث تمرکز بیشتر هر جلسه روی مهارتی خاص می شود و دانشجویان نیز می توانند با توجه به نیاز خود در هر کارگاه یا در تمام کارگاه ها شرکت کنند.

در نهایت ، همراه شدن دو استاد با تجربه که مدارک لازم آموزش آیلتس از دانشگاه Cambridge و Sussex Downs College پشتوانه موفقیت آنها در امر آموزش بوده ، متدی نوین در عرصه آموزش است که اولین بار در دانشگاه پنسیلوانیا آمریکا تحت عنوان Collaborative Teaching اجرا شده است.

فعالیت همزمان دو استاد افزایش چشمگیری در بازدهی تدریس ایجاده می کند و موجب می شود حجم بیشتری از مطالب در مدت زمان مشخصی ارائه شوند. از سوی دیگر ، این امکان را فراهم می کند تا محیط کلاس پویاتر و بهینه تر مدیریت شود.

برگزاری این شیوه از آموزش نیازمند همفکری و برنامه ریزی بسیار دقیق میان دو استاد است که این امر به خودی خود اطمینان داشنجویان را از کلاسی دقیق و منظم بالا می برد.

کارگاه های دو استاده ، امکان ارتباط شاگرد و استاد را بالاتر برده و موجب می شود تمرکز بیشتری روی عملکرد دانشجویان قرار گیرد.

آنچه ما در این گارگاه ارائه می دهیم:

ارائه جزوه انحصاری گردآوری شده بر پایه جدیدترین منابع بین المللی معتبر معرفی جدیدترین منابع بین المللی با توجه به نقاط ضعف دانشجویان و ارائه راهکارهای بهینه ارائه منتخبی از ویدئو های آموزشی بین المللی جهت یادگیری سریع نکات کلیدی فراهم کردن امکان تعامل با استاتید حتی بعد از اتمام کارگاه ها برای برطرف کردن سوال های احتمالی تصحیح رایگان اوراق مربوط به بخش رایتینگ

برنامه هر کارگاه و سرفصل های آموزشی :

enter image description here enter image description here enter image description here enter image description here

شرکت کنید

$480

40% تخفیف ویژه خرید پکیج کامل کارگاه فشرده IELTS تا پایان فروردین

 • خرید پکیج کامل (شامل 4 کارگاه IELTS Listening, IELTS Reading, IELTS Writing, IELTS Speaking) با 40% تخفیف ویژه (مبلغ اصلی 800 هزار تومان)- این پیشنهاد فقط تا پایان فروردین ماه فعال است و ظرفیت ثبت نام فقط 5 نفر است.

 • تاریخ پایان فروش: 2016/04/19
 • بین 1 & 0 tickets

$640

20% تخفیف ویژه خرید پکیج کامل کارگاه فشرده IELTS

 • خرید پکیج کامل (شامل 4 کارگاه IELTS Listening, IELTS Reading, IELTS Writing, IELTS Speaking) با 20% تخفیف ویژه (مبلغ اصلی 800 هزار تومان)

 • تاریخ پایان فروش: 2016/05/09
 • بین 1 & 0 tickets

$150

کارگاه 6 ساعته IELTS Listening

 • ( این کارگاه روز پنجشنبه 23 اردیبهشت ماه 1395 از ساعت 9 الی 16 در موسسه بین المللی بیان سلیس برگزار میشود.)

 • تاریخ پایان فروش: 2016/05/09
 • بین 1 & 0 tickets

$220

کارگاه 6 ساعته IELTS Reading

 • ( این کارگاه روز پنجشنبه 30 اردیبهشت ماه 1395 از ساعت 9 الی 16 در موسسه بین المللی بیان سلیس برگزار میشود.)

 • تاریخ پایان فروش: 2016/05/16
 • بین 1 & 0 tickets

$250

کارگاه 6 ساعته IELTS Writing

 • ( این کارگاه روز پنجشنبه 6 خرداد ماه 1395 از ساعت 9 الی 16 در موسسه بین المللی بیان سلیس برگزار میشود.)

 • تاریخ پایان فروش: 2016/05/23
 • بین 1 & 0 tickets

$180

کارگاه 6 ساعته IELTS Speaking

 • ( این کارگاه روز پنجشنبه 13 خرداد ماه 1395 از ساعت 9 الی 16 در موسسه بین المللی بیان سلیس برگزار میشود.)

 • تاریخ پایان فروش: 2016/05/30
 • بین 1 & 0 tickets

رویداد به پایان رسیده است


درباره برگزار کننده

مؤسسه بین المللی بیان سلیس

نمایندگی رسمی مؤسسه International House شماره تماس: 22666209-22665986

تماس با برگزار کننده

اطلاعات بیشتر

محل برگزاری

خیابان ولیعصر - بالاتر از پارک وی- بعد از محمودیه- خیابان سالار