دوره آموزش بورس بین‌الملل (مشاوره رایگان)

۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ، ۱۰:۰۰تا ۲۳:۰۰ در شیراز, ایران

دپارتمان آموزشی MetaBourse زیرمجموعه هلدینگ مشاوره و سرمایه‌گذاری Metazi پیشرو در ارائه روش‌های نوین آموزشی اقدام به برگزاری دوره جامع آموزش سرمایه‌گذاری و معامله‌گری در بازارهای مالی می‌نماید.این واحد آموزشی با بهره‌گیری از اساتید و مشاورین مجرب داخلی و خارجی اقدام به تهیه متد جدید آموزشی منطبق با سرفصل‌های آموزشی روز دنیا نموده است.

ما بر این باور هستیم که ورود به هر بازار جدید مستلزم کسب اطلاعات کافی در آن زمینه است. اهمیت این موضوع زمانی دوچندان می‌شود که شما عرصۀ سرمایه‌گذاری و ورود به بازار مالی بزرگ و پرسودی چون فارکس را انتخاب کرده باشید. در این راستا بر آن شدیم تا با برگزاری دوره جامع آموزشی با اهداف مشخص اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهیم. از جمله اهداف دوره‌های ترتیب داده شده می‌توان به یادگیری تحلیل تکنیکال در بازارهای جهانی و توانایی تحلیل انواع نمودارهای قیمتی بورس و پیش‌بینی روند آتی آن با استفاده از ابزارهای مربوطه با دقت بالا اشاره نمود.

چرا بورس بین‌الملل؟ بازاری 24 ساعته، 5 روز در هفته با قابلیت‌های شگفت‌انگیز که روزانه بیش از 6 تریلیون دلار در آن معامله می‌شود و بازار بورس نیویورک، توکیو، سیدنی استرالیا و لندن تنها بخشی از آن را تشکیل می‌دهند. بازاری که فعالین عمده آن بانکهای جهانی و بانکهای مرکزی کشورهای مختلف، مؤسسات و شرکت‌های بزرگ پولی مالی و شرکت‌های بیمه می‌باشند.

در این بازار جهانی هر آنچه شما بخواهید معامله می‌شود. از پول رایج کشورها گرفته تا ارزهای دیجیتال مانند بیتکوین و اتریوم. سهام کمپانی‌های غول‌پیکر دنیا همچون گوگل، اپل، مایکروسافت و آمازون تنها بخشی از این بازار جهانی است. شاید باورتان نشود اما در این بازار کالاهای زیادی همچون قهوه، شکر، پنبه و کاکائو نیز معامله می‌شوند. حاملهای انرژی مانند نفت، گاز و فلزاتی مانند طلا، نقره، مس و حتی شاخصهای مختلف کشورها همچون شاخص داوجونز نیز بخشی از این مارکت هستند. داستان از آنجا جذاب‌تر می‌شود که بدانید هیچ پیش‌نیازی برای ورود به این بازار نیاز ندارید. جالب است بدانید که حتی نیازی به تحلیل اخبار پیچیده و یا آشنایی به علم اقتصاد یا زبان انگلیسی وجود ندارد. هیچ محدودیت سنی و یا تحصیلی در آن وجود نداشته و نیاز به هیچ مجوزی برای فعالیت در آن نیست. بدون محدودیت مکان از هر کجا و حتی در سفر معامله کنید. هیچ مالیاتی به فعالیت شما تعلق نمی‌گیرد و می‌توانید تا چند صد برابر سرمایه خود معامله انجام دهید درآمد شما تحت تاثیر نوسانات اقتصادی داخلی قرار نمی‌گیرد و ارزش پول شما همواره حفظ می‌شود. در این بازار شما می‌توانید با 5 دلار شروع به معامله کنید. هر چند می‌توانید تا رسیدن به سود مناسب و مستمر در حساب آزمایشی، خود را محک بزنید.

در این دوره شما با چه مطالبی آشنا می‌شوید؟

کسب درآمد قابل اعتماد و باثبات

تصمیم‌گیری براساس روندهای بازار

ساخت یک پورتفولیوی قوی سرمایه‌گذاری با هدف ایجاد ثروت واقعی و بلندمدت

نحوه متعادل‌سازی و کسب سود در بازارهای صعودی و نزولی

نحوه مواجهه با معامله‌گری به مثابه یک کسب‌وکار کامل وپردرآمد

یادگیری مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک و نحوه محافظت از اصل سرمایه‌ و و اخذ تصمیم‌های هوشمندانه در مواقع بحران

آموزش ایجاد و ترسیم یک نقشه عملیاتی کاربردی برای معامله

این دوره برای چه کسانی مناسب‌ می‌باشد؟

• کسانی که می‌خواهند فعالیت خود را در بزرگترین بازار مالی دنیا (فارکس) آغاز کنند.

• کسانی که با وقت کم به دنبال حرفۀ دوم پرسودی هستند.

• کسانی که نمی‌دانند با سرمایۀ خود چه کار کنند.

• کسانی که می‌خواهند ریسک سرمایه‌گذاری خود را به حداقل برسانند.

• کسانی که می‌خواهند به صورت حرفه‌ای با فارکس آشنا شوند و درآمد دلاری به دست آوردند.

این دوره‌ها به منظور افزایش بهره‌وری آموزشی به صورت خصوصی و عمومی توسط اساتید مجرب برگزار می‌گردند و به گونهای طراحي شده‌اند كه دانش‌آموختگان را تا سطح يك معامله‌گر حرفه‌ای فاركس پيش برده و با پوشش كامل تحلیل‌های تكنيكال، نحوه صحيح و اصولی تحليل بازار را به دانش‌آموختگان می‌آموزد. پس از اتمام دوره‌های آموزشی، دانش‌آموختگان می‌توانند در حساب واقعی به معامله بپردازند و کسب سود نمایند.

براي كسب اطلاعات بيشتر با كارشناسان ما تماس بگیرید:

شماره تماس: 09037197333


شرکت کنید

رویداد به پایان رسیده است

محل برگزاری


شیراز - بلوار معالی‌آباد - بین دوستان و خلبانان - ساختمان اهورادرباره برگزار کننده

هلدینگ مشاوره و سرمایه‌گذاری متازی

دپارتمان آموزشی MetaBourse زیرمجموعه هلدینگ مشاوره و سرمایه‌گذاری Metazi پیشرو در ارائه روش‌های نوین آموزشی اقدام به برگزاری دوره جامع آموزش سرمایه‌گذاری و معامله‌گری در بازارهای پولی مالی می‌نماید. این واحد آموزشی با بهره‌گیری از اساتید و مشاورین مجرب داخلی و خارجی اقدام به تهیه متد جدید آموزشی منطبق با سرفصل‌های آموزشی روز دنیا نموده است.

تماس با برگزار کننده