رویداد نوآوری معدن و صنایع معدنی

۰۸ شهریور ، ۰۸:۰۰ تا ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ، ۱۹:۰۰ در تهران, ایران

درباره

2017-08-30 2017-09-02 Asia/Tehran رویداد نوآوری معدن و صنایع معدنی ایونت باکس :) تهران, ایران شتابدهنده پرش hello@eventbox.co

رویداد نوآوری کسب و کار معدن و صنایع معدنی یک رویداد مسئله محور است که بر اساس مسائل و درک عمیق موجود در صنعت معدن طراحی شده است . این رویداد بر اساس مدل پرش به شناسایی،ارائه راه حل ،نمونه سازی و بازاریابی ایده استارتاپی در حوزه معدن و صنایع معدنی خواهد پرداخت . مدل پرش بر اساس بررسی مدل های موجود در ایران و با توجه به ساختار و سطح بلوغ اکوسیستم ایران طراحی و اجرا میگردد و تا کنون 6 رویداد پرش به صورت مسئله محور در حوزه های تخصصی برگزار شده است .در مدل پرش با تکیه بر اصل مشتری محوری و همدلی با مشتری ابزار های لازم برای شناخت و درک عمیق از مشتری در قالب کارگاههای عملی به شرکت کنندگان آموزش داده میشود و سپس از آنها خواسته میشود تا بر اساس چالش های واقعی مشاهده شده و با استفاده از ابزار های طراحی شده در شتابدهنده پرش به ارائه راه حل های نوآورانه در حوزه مورد نظر بپردازند.تفاوت اساسی رویداد پرش با رویداد های استارتاپی مشابه کاربردی بودن خروجی ها و عملیاتی بودن کامل محصولاتی است که روند صحیح اعتبار سنجی و ایجاد را طی کرده اند . شتابدهنده شهاب به عنوان شتابدهنده تخصصی در حوزه معدن با بهره گیری از مدل و توانمندی شتاب دهنده پرش این رویداد را برگزار مینماید.

شرکت کنید

$135

بلیت به موقع تا 10 مرداد ماه 1396

  • بلیت به موقع دارای 50 هزارتومان تخفیف است البته تعداد این بلیت محدود است و تنها به 24 نفر تعلق میگیرد.پیشنهاد میکنیم زودتر از این فرصت استفاده کنید.

  • تاریخ پایان فروش:
  • بین 1 & 0 tickets

رویداد به پایان رسیده است


درباره برگزار کننده

شتابدهنده پرش

تماس با برگزار کننده

اطلاعات بیشتر

محل برگزاری