دوره‌ها علمی-تخصصی تربیت پژوهش‌گر

۰۱ تیر ، ۰۹:۰۰ تا ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ، ۲۰:۰۰ در شیراز, ایران

2019-06-22 2019-07-12 Asia/Tehran دوره‌ها علمی-تخصصی تربیت پژوهش‌گر ایونت باکس :) شیراز, ایران مرکز آموزش‌های آزاد و تخصصی دانشگاه شیراز hello@eventbox.ir

درباره

با توجه به نیاز روزافزون تمامی دانشجویان در رشته‌های مختلف، به ویژه مقاطع کارشناسی ارشد، در فرایند انجام تحقیقات و پژوهش‌های علمی و ساختارمند دانشگاهی از جمله پایان‌نامه‌ها و مقالات علمی، مرکز آموزش‌های آزاد و تخصصی دانشگاه شیراز دوره تربیت پژوهشگر را با رویکرد آموزش اصولی پروپوزال‌نویسی، مرجع‌شناسی، پیشینه‌پژوهی، نرم‌افزارهای استنادی و به خصوص مقاله‌نویسی در راستای ایجاد و تقویت رزومه علمی، همراه با ارائه مدرک پایان‌دوره معتبر برگزار می‌نماید. لازم به توضیح است، این دوره توسط مدرس مجرب جناب آقای حسین افراسیابیان؛ پژوهشگر ارشد مطالعات زبان‌شناختی برگزار می‌گردد. عضویت در مجامع علمی - تحقیقاتی استانی و برخورداری از حمایت بنیاد ملی نخبگان از جمله سوابق علمی ایشان می‌باشد. لازم به ذکر است، این دوره با رویکرد فرارشته‌ای برگزار خواهد شد و دانشجویان تمامی رشته‌های کارشناسی ارشد می‌توانند در تمامی این دوره‌ها شرکت نمایند.

از کلیه علاقه‌مندان دعوت می‌گردد جهت اطلاع از سرفصل هر یک از دوره‌ها و ثبت نام، به تارنمای مرکز به نشانی suostc.shirazu.ac.ir مراجعه نمایند.


درباره برگزار کننده

مرکز آموزش‌های آزاد و تخصصی دانشگاه شیراز

تماس با برگزار کننده

اطلاعات بیشتر

محل برگزاری

خیابان قصرالدشت – نبش خیابان قم آباد - جنب دانشکده دندانپزشکی