کارگاه آموزشی مشارکت عمومی و رسانه‌های اجتماعی برای دانشگاهیان: اصول ترویج مقالات علمی

۰۸ آذر ۱۴۰۲ ، ۱۰:۰۰تا ۱۲:۰۰ در تهران, ایران

2023-11-29 2023-11-29 Asia/Tehran کارگاه آموزشی مشارکت عمومی و رسانه‌های اجتماعی برای دانشگاهیان: اصول ترویج مقالات علمی ایونت باکس :) تهران, ایران مرکز تحقیقات ارتقاء سلامت دانشگاه علوم پزشکی ایران hello@eventbox.ir

درباره

مرکز تحقیقات ارتقاء سلامت دانشگاه علوم پزشکی ایران اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی «مشارکت عمومی و رسانه‌های اجتماعی برای دانشگاهیان: اصول ترویج مقالات علمی» در روز چهارشنبه مورخ 1402/09/08 می‌نماید.

با توجه به رشد چشمگیر و روزافزون انتشارات علمی، در بسیاری از این موارد نتایج و کاربرد اجتماعی این پژوهش‌ها در انبوه انتشارت گم می‌شود. در همین راستا وفور اطلاعات و رواج شبه علم منجر به بروز مسائل و چالش‌هایی در سطح ترویج علم شده است. هدف این کارگاه بازنگری اصول ترویج مقالات علمی می‌باشد. در این کارگاه فرآیندهای قبل و پس از نشر مقاله بررسی شده و به موضوعاتی شامل مجوزهای انتشار و حق تکثیر، رسانه‌های اجتماعی برای پژوهشگران، ابزار لازم برای اطلاع رسانی و افزایش مشارکت عمومی، اشتراک گذاری داده‌های پژوهشی، و ابزار علم سنجی نوین پرداخته می‌شود.

مدرس این کارگاه جناب آقای دکتر علیرضا صالحی نژاد، پژوهشگر بین‌رشته‌ای مرکز پژوهشی سیاست‌های فضای مجازی دانشگاه تهران، مشاور آکادمی وب آو ساینس، دبیر و عضو هیئت تحریریه ژورنال‌های بین المللی می‏باشد.

زمان برگزاری: چهارشنبه مورخ 8 آذر 1402 ساعت 10:00 صبح

شرکت کنید

Free

رایگان

  • تاریخ پایان فروش:
  • بین 1 & 0 tickets

رویداد به پایان رسیده است

سخنران

علیرضا صالحی نژاد

علیرضا صالحی نژاد

دانشگاه تهران

درباره برگزار کننده

مرکز تحقیقات ارتقاء سلامت دانشگاه علوم پزشکی ایران

تماس با برگزار کننده