دومین رویداد سالانه کوهنوردی استارتاپی

۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ، ۰۸:۰۰تا ۱۴:۰۰ در ورودی کوه چمران - شیراز - ایران

2017-03-17 2017-03-17 Asia/Tehran دومین رویداد سالانه کوهنوردی استارتاپی ایونت باکس :) ورودی کوه چمران - شیراز - ایران پارسکُدرز - ParsCoders hello@eventbox.ir

درباره

دومین رویداد سالانه کوهنوردی استارتاپی

تیم پارسکدرز به همراه تیم جامعه کسب و کار شیراز از کلیه استارتاپی های شیراز برای حضور در رویداد کوهپیمایی در کوه چمران شیراز دعوت می کند.

امسال نیز به روال پارسال قصد داریم خیلی ساده و صمیمی فرا رسیدن نوروز رو با هم جشن بگیریم و مجددا شور و نشاط رو تجربه کنیم. در این رویداد مفرح بار دیگر در کنار شما خواهیم بود و همزمان با جشن طبیعت دوستی هایمان را تجدید خواهیم کرد.

  • با هم ورزش می کنیم.
  • با هم آش می خوریم!
  • با هم می خندیم.
  • با هم عکس می گیریم.
  • با هم آشنا میشیم و به ارتقا شیراز کمک می کنیم.

    enter image description here


تصاویری از رویداد پارسال

enter image description here


همه شما دعوتید.

جمعه 27 اسفند 1395 مشتاقانه منتظر شما هستیم.


enter image description here

شرکت کنید

Free

عادی

  • تاریخ پایان فروش: 2017/03/16
  • بین 1 & 1 tickets

رویداد به پایان رسیده است


درباره برگزار کننده

پارسکُدرز - ParsCoders

پارسکدرز نام یک سایت ایرانی است که بر مبنای کارآفرینی اینترنتی یا آزاد کاری(فریلنسینگ) فعالیت می کند . پارسکدرز رابط تقاضا و اجرا است. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت آن را انجام داد.

از مزیت‌های سامانه‌های آزادکاری علاوه بر حذف محدودیت‌های زمانی و مکانی برای سفارش یا اجرای پروژه، اعتمادسازی از طریق کنار گذاشتن روال سنتی بازاریابی و قرارداد بستن برای کارفرما و مجری است. کارفرما به‌سادگی در بستر سایت می‌تواند کارفرماهای مختلف را ازنظر سابقه‌ اجرایی و قیمت ارائه‌شده بررسی کند، مجری هم بدون نیاز عقد قرارداد و پروسه کاغذبازی با اعتماد به بستر اجرایی فریلنسر به شروع کار بپردازد.

تماس با برگزار کننده

اطلاعات بیشتر

محل برگزاری

شیراز بلوار شهید چمران - ورودی کوه چمران (نرسیده به بیمارستان شهیدرجایی)