جامع برنامه نویسی حرفه ای تحت وب (C#,HTML,JavaScript & CSS & jQuery,ASP.NET Core,SQL Server)

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ، ۱۶:۰۰تا ۲۱:۰۰ در شیراز, ایران

درباره

2017-05-20 2017-05-20 Asia/Tehran جامع برنامه نویسی حرفه ای تحت وب (C#,HTML,JavaScript & CSS & jQuery,ASP.NET Core,SQL Server) ایونت باکس :) شیراز, ایران سازمان مدیریت صنعتی hello@eventbox.co

دوره جامع برنامه نویسی حرفه ای تحت وب

دوره C# Programming

در این دوره دانشجویان برنامه نویسی حرفه ای C#.Net 2016 را بر اساس مفاهیم برنامه نویسی تخصصی شی گرایی در محیط Visual Studio Console Application بصورت کاربردی فرا می گیرند. تمامی مفاهیم توسط مثالهای عملی و برنامه نویسی کارگاهی به دانشجویان منتقل می گردد. پس از این دوره دانشجویان می توانند برنامه نویسی حرفه ای وب سایتهای ASP.Net MVC، برنامه نویسی ویندوز و برنامه نویسی موبایل برای اندروید و آیفون با #Xamarin C را آغاز نمایند. در این دوره دانشجویان قابلیت برنامه نویسی بانکهای اطلاعاتی مانند SQL Server 2016 را با تکنولوژی Entity Framework و برنامه نویسی موازی را نیز فرا می گیرند.

دوره Html5, Css3, Javscripy ,JQuery

در این دوره دانشجویان برنامه نویسی Client/Side وب سایتهای اینترنتی را بصورت حرفه ای و عملی یاد می گیرند. در این دوره دانشجویان برنامه نویسی و ساخت صفحات وب سایت را با نمای گرافیکی Css3, HTML5 را آموزش می بینند. سپس برنامه نویسی حرفه ای صفحات وب را با زبانهای برنامه نویسی JQuery UI, JQuery, Java Script جهت مدیریت داینامیک صفحات می آموزند. سپس با فراگیری تکنولوژی Bootstrap صفحات وب را بصورت Responsive برای تمامی مانیتورها و گوشی های موبایل با سایزهای مختلف طراحی می کنند.

دوره ASP.Net Core

در این دوره دانشجویان توسط تکنولوژی بسیار حرفه ای و پرقدرت ASP.Net Core با مفاهیم شی گرایی C#.Net و طراحی صفحات HTML, JQuery وب سایتهای کامل و امن را طراحی و برنامه نویسی کنند. در این دوره دانشجویان امنیت وب سایت را با تکنولوژی Identity از طریق برنامه نویسی انجام می دهند. دانشجویان بصورت کامل تمامی لایه های تکنولوژی MVC شامل لایه Razor, HTML)View) ، لایه C#.Net) Controller)، لایه Entity Framework) Model) را فرا گرفته و براحتی برنامه نویسی خواهند نمود. پس از این دوره دانشجویان براحتی می توانند طراحی و ساخت وب سایتهای تجاری، اداری، تبلیغاتی و آموزشی … را جهت حضور و فروش در بازارهای آی تی آغاز نمایند.

دوره SQL Server 2016

دانشجویان پس از گذراندن دوره SQL Server می توانند بصورت حرفه ای برنامه نویسی و طراحی بانکهای اطلاعاتی را در محیط Ms SQL Server انجام دهند. در این دوره تمام روشهای طراحی بانکهای اطلاعاتی، ارتباط میان جداول، ساخت توابع، Stored procedure، Trigger، توابع تجمعی به زبان TSQL را فرا می گیرند. همچنین تمام لایه های امنیتی و رمزنگاری جهت امن نمودن داده های وب سایتها در بانک اطلاعاتی را بصورت عملی پیاده سازی می کنند. این دوره جهت برنامه نویسان وب، ویندوز و موبایل و وب سرویسها جهت پیاده سازی لایه مدل در اپلیکیشن ها استفاده می گردد. بدینصورت که دانشجویان با برنامه نویسی حرفه ای لایه مدل، در بانک اطلاعاتی، می توانند بسیاری از دستورات را از لایه کنترلر و مدل اپلیکیشن ها و وب سایتها به SQL Server منتقل نموده تا حجم وب سایتها و اپلیکیشن ها کاهش یافته، سرعت و حفظ و نگهداری آنها افزایش یابد. در این دوره علاوه بر برنامه نویسی زبان استاندارد TSQL، زبان برنامه نویسی تخصصی برای SQL Server نیز آموزش داده می شود.

دوره Web Services

پس از گذراندن این دوره دانشجویان می توانند براحتی تمام وب سرویسهای آماده شرکتهای مختلف مانند مایکروسافت، گوگل و آمازون و … را بصورت راه دور فراخوانی نموده و استفاده کنند. همچنین می توانند انواع وب سرویسها شامل SOAP, REST را پیاده سازی نموده و از طریق Publish در یک وبسایت در اختیار یا اجاره دیگران قرار دهند. در این دوره دانشجویان زبان XML و برنامه نویسی آنرا فرا می گیرند، سپس XML-Web Service های پرقدرت شرکت های دیگر را استفاده نموده یا سرویس های خود را پیاده سازی می کنند. علاوه بر آن با نسل جدید وب سرویسها شامل Web APIها آشنا شده و پیاده سازی و برنامه نویسی آنرا فرا می گیرند. همچنین می آموزند که چگونه توسط Jquery-Ajax وب سرویسها و Web APIها را فراخوانی نمایند. در این دوره دانشجویان معماری Service Oriented Architecture و برنامه نویسی و طراحی آنرا جهت استفاده در وب سایتها Windows Application و برنامه نویسی موبایل فرا می گیرند. تمام مباحث آموزشی و برنامه نویسی سرویسها در این دوره قابل استفاده در برنامه نویسی ابری Microsoft Cloud developing می باشد.

  • شروع دوره : شنبه 30 اردیبهشت
  • روزهای برگزاری : شنبه و دوشنبه 21-16
  • مدرس : آقای مهندس محمدپور
  • شماره تماس : 32251000 داخلی 128 جهت بازدید از سرفصل و رزومه استاد به سایت www.simi.ir مراجعه فرمایید.

شرکت کنید

$2650

ثبت نام

  • تاریخ پایان فروش:
  • بین 1 & 0 tickets

رویداد به پایان رسیده است

سخنرانان

رضا محمدپور

رضا محمدپور

مدرس دوره های تخصصی برنامه نویسی

درباره برگزار کننده

سازمان مدیریت صنعتی

تماس با برگزار کننده

اطلاعات بیشتر

محل برگزاری

شیراز،ابتدای بلوار ارم ، نبش کوچه ۲