دومین رویداد استارتاپ گرایند رشت

۱۶ دی ۱۳۹۴ ، ۱۸:۰۰تا ۲۱:۰۰ در رشت, ایران

2016-01-06 2016-01-06 Asia/Tehran دومین رویداد استارتاپ گرایند رشت ایونت باکس :) رشت, ایران موسسه رهپویان عهد مانا hello@eventbox.ir

درباره

دومین رویداد استارتاپ گرایند رشت روز چهارشنبه 16 دی ماه 94 ساعت 18 الی 21 در سالن اجتماعات مهمانسرای المپیک رشت (واقع در منظریه، روبروی دانشگاه علوم پایه) برگزار خواهد شد.

عطا خلیقی مهمان استارتاپ گرایند دی ماه رشت است.

عطا خلیقی سیگارودی از اولین فعالان وب فارسی است. او موسس پرشین بلاگ است و سال‌ها مدیرعامل آن نیز بود. در سال‌های اخیر وب‌سایت ارانیکو را راه اندازی کرد که یکی از موفق‌ترین تجربیات در پیوند وب و صنایع در ایران است. او هم‌اکنون، مدیرعامل شرکت پویاسافت است که در زمینه تولید نرم‌افزار فعالیت می‌کند. همچنین به عنوان مدیر «مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا»، به عنوان مشاور سازمان فناوری اطلاعات ایران، سعی می‌کند تا در قالب یک پروژه ملی به زیست‌بوم کسب‌وکارهای نوپای کشور (استارتاپ‌ها) خدمت کند.

وب سایت استارتاپ گرایند رشت

در صورت نیاز و هر گونه سئوال می‌توانید با شماره 9040-831-0911 تماس بگیرید.

سخنرانان

عطا خلیقی سیگارودی

بنیانگذار و مدیرعامل سابق پرشین بلاگ، مدیرعامل شرکت پویاسافت، مدیر «مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا»

عطا خلیقی سیگارودی

پرشین بلاگ، ارانیکو و پویاسافت

درباره برگزار کننده

موسسه رهپویان عهد مانا

موسسه رهپویان عهد مانا، یک سازمان مردم نهاد به شماره ثبت 914 و با مجوز استانداری گیلان است که در حوزه اجتماعی فعالیت دارد.

تماس با برگزار کننده

اطلاعات بیشتر

محل برگزاری

رشت، خیابان منظریه، روبروی دانشگاه علوم پایه، مهمانسرای المپیک، سالن اجتماعات