کارگاه استاد سازنده

۲۰ مهر ، ۱۲:۳۰ تا ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ، ۱۳:۳۰ در تهران, ایران

2017-10-12 2017-12-14 Asia/Tehran کارگاه استاد سازنده ایونت باکس :) تهران, ایران خانه ریاضیات تهران hello@eventbox.ir

درباره

کارگاه استاد سازنده (ده جلسه یک ساعته به همراه مادر)

رده سنی: ۲.۷ تا ۳.۵ سال

مربی: ملیحه رنجبر

زمان: پنج‌شنبه‌ها از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۳:۳۰

کودکان برای تفکر و بیان ایده‌های خود نیاز به ابزار دارند و این وظیفه ماست تا مناسب‌ترین ابزار را در اختیارشان قرار دهیم تا مهارت جسمی و روانی ایشان را ارتقاء دهیم. در این کلاس کودک بعد از روبرو شدن با موضوع آموزشی از طریق قصه و بازی و درک مفهوم آن با استفاده از ابزار لگو به تخیل کردن و ساخت فضای ذهنی می‌پردازد و به این طریق تجسم سه بعدی در ذهن او شکل می‌گیرد و مهارت حل مساله و سازماندهی در او رشد می‌کند. علاوه بر لذت یادگیری و برقراری ارتباط با دیگر کودکان، مهارت دست‌ورزی و تقویت عضلات ریز و درشت انگشتان نیز در او تقویت می‌شود.

شرکت کنید

$300

کارگاه استاد سازنده

  • کارگاه استاد سازنده هشت جلسه یک ساعته برای کودکان ۳ تا ۴ سال به همراه مادر، پنج‌شنبه‌ها ساعت ۱۱:۱۵ تا ۱۲:۱۵ برگزار می‌شود.

  • تاریخ پایان فروش:
  • بین 1 & 0 tickets

رویداد به پایان رسیده است


درباره برگزار کننده

خانه ریاضیات تهران

خانه‌ی ریاضیات تهران در آبان سال ۹۰ و هم‌زمان با دهه‌ی ریاضیات، با هدف گسترش و ترویج علوم ریاضی در بین شهروندان تهرانی، آشنایی با کاربردهای آن و ارتقای کیفیت آموزش و دانش ریاضی افتتاح شد. خانه‌ی ریاضیات مؤسسه‌ای مردم‌نهاد با مجوز وزارت علوم و فن‌آوری و با حمایت اداره کل آموزش‌ و مشارکت‌های اجتماعیِ معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران است. برنامه‌ریزی فعالیت‌های خانه توسط شورای علمی-اجرایی آن که از استادان دانشگاه و معلمین مجرب تشکیل شده است صورت می‌گیرد. برنامه‌های خانه‌ی ریاضیات دارای گستره‌ای است که از کودکان و دانش‌آموزان مقاطع مختلف تا دانشجویان و معلمین را شامل می‌شود. ترویج تفکر منطقی و رایانشی در شهروندان تهرانی از طریق بازی‌های فکری و استراتژیک از دیگر برنامه‌های خانه است.

تماس با برگزار کننده

اطلاعات بیشتر

محل برگزاری

ونک، ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، خیابان پردیس، بوستان سئول، خانه ریاضیات تهران