تهران تراول شو

۰۳ آذر ۱۳۹۶ ، ۰۹:۰۰تا ۱۷:۴۵ در تهران, ایران

2017-11-24 2017-11-24 Asia/Tehran تهران تراول شو ایونت باکس :) تهران, ایران Tehran Travel Show hello@eventbox.co

درباره

رویدادی چند رسانه ای که در یک روز به شما انگیزه ، دانش، ابزار، فنون و همچنین جرات سفر مانند فردی با تجربه را می دهد. این رویداد، مهارت و دانش در مورد چگونگی برخورد با موانعی مانند ویزا، زمان، زبان و هزینه را می دهد تا بتوانید چشم خود را به جهانی مملو از امکانات باز کنید و اعتماد به نفس بیشتری بیابید.

با میزبانی برخی از مسافران و ماجراجویان با تجربه بین المللی، این روز بزرگی برای علاقه مندان به مسافرت در هر سن و توانی خواهد بود که به نوبه خود، سرشار از ایده های الهام بخش اماده برای سفر در هر جایی هستند.

چه چیزی در این روز یاد می گیرید

چنانچه علاقمند سفر به سراسر جهان و یا درفکر سفر به مدت دو هفته به همراه خانواده به مقصدی جدید هستید، با یادگیری پیچ و خم و آنها، هیجان مقابله با ناشناخته ها را را تجربه کنید و زمان و هزینه کمتری صرف کنید

کارگاه های آموزشی ما نقطه شروع درخشانی برای یادگیری مهارت های جدید و اطلاع یافتن از منابع موجود در اختیار شما هستند. جدیدترین اطلاعات توسط کارشناسان بین المللی، شما را با ابزارهایی برای برنامه ریزی سفر خود و مسافرت به عنوان یک متخصص آماده می کند.

سخنرانی های اصلی:

راهنمای عملی برای سفر (در جاده) - رضا پاکروان

در این جلسه روش های حل چالش و موانع در طول سفر، از جمله تامین مالی، حمل و نقل، موانع زبانی، استفاده از منابع دیجیتال، ایمنی و راه های دوری از تنهایی در سفر به شما عرضه می شود. راهنمای عملی برای سفر ( قبل از برنامه ریزی) - رضا پاکروان

همه چیزهایی که باید قبل از شروع سفر خود از جمله ایده های سفر، منابع موجود، چگونگی آماده سازی وسایل، نحوه پرداخت هزینه سفر و چگونگی حل کردن مشکل ویزا، بدانید.

راهنمای عملی برای مسافرت های تک نفره - تیموتی ورنه

در حالی که طیف وسیعی از تورهای سازمان یافته در دسترس هستند، مردم بیشتر و بیشتر علاقه مند به برنامه ریزی سفرهای شخصی خود می باشند. هدف این کارگاه دادن دید و درک درست به افرادیست که می خواهند ماجراها و چالش های خود را خلق کنند. بهترین نکات راجع به چگونگی جمع آوری و بستن ساک تا چالش هایی که ممکن است در طول سفر شما رخ دهد شامل مواردیست که تیم، راهنمای عملی برای آنها فراهم می کند.

سفر تنها به عنوان یک زن - ژاله فیروز بخت

در این کارگاه تخصصي، ژاله تجربیات خود را که در مواجهه با دشواری های سفر طی سالیانکسب کرده به اشتراک می گذارد، از تجربیات او می توان به درک عمیق تری از مسافرت و راه هایی که یک زن به تنهایی می تواند مسافرت کند رسید و از آنها مانند راهنمایی برای سفرهای خود بهره مند شد.

به اشتراک گذاشتن تجربه خود با استفاده از شبکه های اجتماعی - رضا پاکروان

در طول این کارگاه، رضا مقدمه ای راجع به روش های مختلف به اشتراک گذاری تجربیات به صورت آنلاین با استفاده از وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی به خصوص Instagram ارائه خواهد کرد. اگر فقط می خواهید مهارت های خود را به روز کنید یا از سفر کردن کسب درآمد داشته باشید، این جلسه تعاملی برای افزایش مهارت های شما طراحی شده است تا مخاطبان بیشتری را به سمت خود جذب کنید.

سفر ماجراجویانه - لوکا الافتی

ممکن است شما در حال برنامه ریزی یک سفر بزرگ اکتشافی درون قاره ای یا سفر خانوادگی به کویر باشید، در هرحال این جلسه تخصصی مهارت های شما را به سطح بالاتری ارتقا می دهد. لوکا به عنوان یکی از رهبران مشهور اکسپدیشن با سالها تجربه در زمینه های مختلف سفر و انواع گوناگون آن، راهنمایی هایی در مورد آمادگی، تدارکات و بهداشت و ایمنی را برای اطمینان از آمادگی شما برای ماجراجویی هایتان ارائه خواهد کرد.

شرکت کنید

$350

استاندارد - سوم آذر

  • تاریخ پایان فروش: 2017/11/25
  • بین 1 & 0 tickets

$280

بلیت گروهی (حداقل سه نفر) - سوم آذر

  • تاریخ پایان فروش: 2017/11/25
  • بین 3 & 0 tickets

$199

بلیت گروهی (حداقل شش نفر) - سوم آذر

  • تاریخ پایان فروش: 2017/11/25
  • بین 6 & 0 tickets

رویداد به پایان رسیده است


درباره برگزار کننده

Tehran Travel Show

تماس با برگزار کننده

اطلاعات بیشتر

محل برگزاری

تهران، پردیس ملت