کنفرانس یک روزه تونی رابینز: دستیابی به غیر ممکن ها

۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ، ۱۱:۰۰تا ۲۰:۰۰ در دبی, امارات متحده عربی

بزرگترین رویداد بین المللی انگیزشی و موفقیت در خاورمیانه

شما با حضور در این همایش بالاترین سطح کیفیت آموزش را با نفر اول کسب و کار و استراتژیست جهان آنتونی رابینز تجربه خواهید کرد. این رویداد خارق العاده و اعجاب انگیز موجب می شود تا شما برای رسیدن به اهداف خود در زندگی انگیزه خود را تقویت کرده و به بالاترین حد اعلای خود برسانید.

تونی رابینز در طول سالهای متمادی مربی و مشاور افراد صاحب نام و تاثیرگذاری نظیر روسای جمهور آمریکا، نلسون ماندلا، پرنسس دایانا و دالایی لاما بوده است. با ما همراه شوید تا قدرت و انرژی وصف ناشدنی تونی رابینز را که زندگی میلیون ها انسان در سراسر دنیا تحت تاثیر خود قرار داده است از نزدیک تجربه کنید.

دانلود بروشور کنفرانس تونی رابینز


شرکت کنید

رویداد به پایان رسیده است

محل برگزاری


سالن همایش Coca Cola Arena، دبی – امارات متحده عربیسخنرانان


تونی رابینز

سلطان انگیزه تونی رابینز' (به انگلیسی: Tony Robbins) با نام کامل آنتونی رابینز (به انگلیسی: Anthony Robbins) نویسنده، سخنران، مربی و بازیگر آمریکایی است. وی ۲۹ فوریه ۱۹۶۰در شمال هالیوود در کالیفرنیا به دنیا آمد. شهرت عمده او در ایران به خاطر سلسله کتاب‌ها

تونی رابینز

درباره برگزار کننده

آویستا پرو به نمایندگی موسسه تونی رابینز

AvistaPro در سال ۲۰۱۷ به عنوان شرکت برگزارکننده رویدادها و سمینارهای آموزشی تاسیس شد تا فرصت بهره گیری از سخنرانان برجسته جهان در زمینه توانمندسازی شخصی، کسب و کار و برنامه های توسعه فردی را برای ایرانیان ایجاد کند. به عبارتی AvistaPro ترکیبی است از تجربیات فردی، شبکه سازی در کسب و کار و دنیای علم در جهت حمایت از افراد، بنگاه های مالی-اقتصادی و سازمان ها برای ایجاد تحول در زندگی از طریق تعلیم و تربیت.

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که تعلیم و تربیت اعتماد به نفس را افزایش می دهد. اعتماد به نفس امیدواری را تقویت می کند.

تماس با برگزار کننده