کارگاه شناخت و تحلیل موسیقی

۱۰ تیر ، ۱۹:۰۰ تا ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ، ۲۱:۰۰

2019-07-01 2019-09-16 Asia/Tehran کارگاه شناخت و تحلیل موسیقی ایونت باکس :) موسسه فرهنگی هنری "خانه هنر شیراز" hello@eventbox.ir

درباره

این دوره، با بررسی تفصیلی سبک‌ها و گونه‌های مدوّن موسیقی غرب از قرون وسطا تا آغاز دهه 1990 و نیز تأملی کوتاه اما آموزنده بر برخی از گونه‌های موسیقی غیرغربی، مطالبی را فراهم می‌آورد که آگاهی از آن‌ها برای هر علاقه‌مند جدّی موسیقی ضروری است. به‌کارگیری واژگان و مفاهیم موسیقایی، اجتناب از تحلیل‌های سلیقه‌ای یا احساساتی، تحلیل اوضاع اجتماعی هر دوره برای درک روشن ویژگی‌های سبک‌شناسانه موسیقی آن، خلاصه‌ای از سرگذشت آهنگسازان مهم هر دوره و تحلیل زنده نمونه‌هایی از آثار آنان و حتا بررسی موسیقی مردم‌پسند غربی با معیارهای علمی، همگی از مواردی هستند کهدر این دوره مورد بررسی قرار خواهند گرفت. از یاد نبریم که موسیقی تا شنیده نشود، موسیقی نیست.

شرکت کنید

$300

کارگاه "شناخت و تحلیل موسیقی ، تابستان 98

  • تاریخ پایان فروش:
  • بین 1 & 0 tickets

رویداد به پایان رسیده است


درباره برگزار کننده

موسسه فرهنگی هنری "خانه هنر شیراز"

خانه هنر ، تجمع آگاهانه ایست از ایده ها ، هم نشینی موسیقی ، سینما ، هنر های تجسمی و نمایشی و ادبیات ، و البته چیزی بیشتر ...فراهم کردن امکان " آموزش در راستای تولید " و فضایی برای " در معرض اتفاق بودن " . آغوش " خانه " برای هر ایده ای که سویه و ذائقه ی خانه هنر را درک کرده باشد ، باز است . خانه هنر ، فرهنگی ست در حال تجربه کردن و در پی ایجاد فضا / فرصت شایسته برای " هم افزایی " ، برای تولید ، عرضه ، گفتگو و در یک کلام " رخداد " .

تماس با برگزار کننده

اطلاعات بیشتر

محل برگزاری

شیراز ، خیابان ارم ، انتهای کوچه 3، پلاک 32 ، خانه هنر شیراز