آمادگی آزمون آیلتس

۱۳ مرداد ۱۳۹۶ ، ۱۰:۰۰تا ۱۲:۰۰ در تهران, ایران

اگر زمان و بودجه محدودی برای یادگیری آیلتس دارید، پیشنهاد ما شرکت در کارگاه های آموزشی و رویدادها است. زیرا این کارگاه و وبینارها با هدف راحتی زبان آموزان طراحی شده و شما میتوانید با هزینه ای مقرون به صرفه در کلاس های سطح بالا شرکت کنید و در زمان اندکی پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته باشید. کارگاه های آموزشی و رویدادها ایران آیلتس را در تلگرام دنبال کنید. کارگاه پیش رو در تاریخ 13 مرداد برگزار میشود و به صورت آنلاین در قالب وبینار طی 2 ساعت تمام نکاتی که باید درباره Listening , Speaking , Reading , Writing در آیلتس بدانید را یاد خواهید گرفت. همچنین برای اینکه شاغلین نیز بتوانند از این کارگاه استفاده کنند، زمان این کارگاه آنلاین را جمعه قرار داده ایم.

سازمان ها یا شرکت ها میتوانند از 30 درصد تخفیف جهت شرکت کارمندشان استفاده کنند.


توجه : در نظر داشته باشید به دلیل محدودیت ظرفیت ، تنها 20 نفر در این کارگاه آنلاین امکان حضور خواهند داشت. ازین رو اگر میخواهید در آزمون آیلتس شرکت کنید و میخواهید چکیده ای از نکات طلایی آزمون ها را بدانید، بهترین راه حل شرکت در این وبینار است. حتما در این وبینار ثبت نام کنید و آن را به دوستانتان نیز توصیه نمایید.

مواردی که قبل از ثبت نام باید بدانید :

شما هم میتوانید از طریق سامانه ایونت باکس در این رویداد ثبت نام نمایید و به صورت آنلاین و در عرض چند ثانیه پرداخت خود را انجام دهید. یا میتوانید از طریق سایت ایران آیلتس به نشانی اینترنتی http://iranielts.org رویدادهای آینده را مشاهده و یا جهت ثبت نام به صورت آفلاین اقدام کنید. وارد صفحه رویدادها و کارگاه ها در سایت ایران آیلتس شده و آنجا فرم مربوطه را پر کرده و براساس اطلاعات بانکی موجود پرداخت خود را انجام دهید تا ثبت نام شما انجام شود.

  • چند روز قبل از برگزاری وبینار، اطلاعات لازم و نحوه برگزاری برای شما ایمیل خواهد شد.

  • شما میتوانید با مراجعه به سایت، پروفایل مدرس کارگاه یعنی دکتر اشراق را نیز مشاهده کنید.
  • نظرات دانشجویان ما شنیدنی است: http://www.aparat.com/v/oxu0G

در صورت نیاز به راهنمایی یا مشاوره با مسئول برگزاری رویداد تماس بگیرید : 02122924282 / 09121876200


شرکت کنید

رویداد به پایان رسیده است

محل برگزاری
درباره برگزار کننده

ایران آیلتس

شعار ما تضمین نمره آیلتس نیست، بلکه تضمین کیفیت عالی آموزش دوره آیلتس است، ما کیفیت آموزش ielts را تضمین میکنیم. مدرسان دانش آموخته در دانشگاه های معتبر دنیا و واجد بالاترین نمره آیلتس، راهنمای شما در مسیر یادگیریتان خواهند بود تا بتوانید بهترین نمره را در آزمون آیلتس کسب نمایید.

تماس با برگزار کننده