انجمن اُرف شول‌وِرک ایران (عضویت سال ۹۹-۱۳۹۸)

زمان برگزاری بعدا مشخص خواهد شد - تهران, ایران

درباره

با آغاز چهارمین سال فعالیت انجمن ۹۹-۱۳۹۸، پذیرش اعضای جدید برای این سال از ۱ مهرماه ۱۳۹۸ امکان‌پذیر است.

عضویت برای اعضای جدید به دو صورت «عضویت پایه» با نرخ ۱۸۰ هزار تومان و «عضویت ویژه» با نرخ ۳۰۰ هزار تومان خواهد بود.

عضویت سال جدید از ۱ مهر ۱۳۹۸ شروع و تا پایان شهریور ۱۳۹۹ ادامه دارد.

از فعالیت‌های آدمک (انجمن اُرف-‌شول‌ورک ایران) در سال اول تا سوم، برگزاری شش نشست نیم‌سالانه‌ی ویژه‌ی اعضا و قراردادن بیش از ۱۰۰ مقاله و بازی در بخش‌ ویژه‌ی اعضای انجمن در وب‌سایت آدمک بوده است.

اعضای انجمن اُرف-‌شول‌وِرک ایران علاوه بر امکان شرکت در نشست‌های رایگان انجمن (دست‌کم دو نشست در یک سال) و برخورداری از شرایط ویژه و تخفیف در کارگاه‌ها، با دسترسی به بخش ویژه‌ی اعضا در وب‌سایت آدمک هر ماه می‌توانند از مقاله‌ها و بازی‌های ویژه‌ی اعضا استفاده نمایند.

توضیحات:

 • نوع عضویت خود را انتخاب کرده و فرم عضویت را پر کنید و با خرید بلیت مربوطه، فرایند ثبت‌نام را تکمیل نمایید.
 • برای اطلاع از شرایط و امتیازات «عضویت پایه» و «عضویت ویژه» به «اینجا» مراجعه کنید.
 • خواهش‌مندیم برای پُر کردن فرم از نوشتار فارسی استفاده کنید.
 • توجه داشته باشید که عضویت شما در سال (۹۹-۱۳۹۸) تا ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ادامه دارد و پس از تکمیل فرایند ثبت‌نام، عودت وجه عضویت امکان‌پذیر نخواهد بود.
 • نام کاربری و گذرواژه‌ی شما حداکثر تا ۷۲ ساعت آینده برایتان ارسال و دسترسی به بخش‌های «ویژه‌ی اعضای انجمن» در وب‌سایت آدمک برای شما فعال خواهد شد.
 • امکان دارد ای‌میل‌های ارسالی از آدمک، به بخش هرزنامه (اسپم/Spam) صندوق ای‌میل‌های شما منتقل شود. خواهشمند است برای یافتن ای‌میل‌های آدمک، این بخش را نیز بررسی نمایید.

شرکت کنید

$180

انجمن اُرف شول‌وِرک ایران (عضویت پایه ۹۹-۱۳۹۸)

 • کاربر گرامی، نام کاربری و گذرواژه‌ حداکثر تا ۷۲ ساعت آینده برایتان ارسال و دسترسی به بخش‌های «ویژه‌ی اعضای انجمن» در وب‌سایت آدمک برای شما فعال خواهد شد.

  • عضویت شما به صورت «عضویت پایه» از (۱ مهر ۱۳۹۸) شروع و تا (۳۱ شهریور ۱۳۹۹) ادامه دارد.
 • تاریخ پایان فروش: 2020/09/20
 • بین 1 & 1 tickets

$300

انجمن اُرف شول‌وِرک ایران (عضویت ویژه ۹۹-۱۳۹۸)

 • کاربر گرامی، نام کاربری و گذرواژه‌ حداکثر تا ۷۲ ساعت آینده برایتان ارسال و دسترسی به بخش‌های «ویژه‌ی اعضای انجمن» در وب‌سایت آدمک برای شما فعال خواهد شد.

  • عضویت شما به صورت «عضویت ویژه» از (۱ مهر ۱۳۹۸) شروع و تا (۳۱ شهریور ۱۳۹۹) ادامه دارد.
 • تاریخ پایان فروش: 2020/09/20
 • بین 1 & 1 tickets

درباره برگزار کننده

آدمک - انجمن اُرف-‌شول‌ورک ایران

گروه آدمک (آموزش و دانش مــوسیقی کـودک) از سال ۱۳۹۰ خورشیدی، با همراهی گروهی از دانش‌آموخته‌گان دانشکده‌ی کارل اُرف دانشگاه موتسارتِئوم (سالزبورگ – اتریش)، با هدف گسترش آگاهی و بسترسازی مناسب برای افزایش مهارت‌های مربیان موسیقی کودک، فعالیت خویش را آغاز کرد.

این گروه تلاش کرده‌ است با دیدی باز و ذهنی پذیرا، شیوه‌های نوین آموزش موسیقی را بررسی کند و فضایی مناسب را جهت تبادل اطلاعات و اندیشه‌ها، میان مربیان موسیقی در سراسر کشور فراهم آورد.

تهیه، تولید و تکثیر آثار صوتی‌-تصویری موسیقایی حوزه‌ی کودک و نوجوان، گردآوری کتاب و مقاله‌های مرتبط با موسیقی کودک، ارائه‌ی خدمات مشاوره‌ای، انجام فعالیت‌های مطالعاتی و کارگاهی در زمینه‌ی موسیقی کودک، برگزاری اجراهای صحنه‌ای و هم‌چنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی در شهرهای مختلف ایران از مهم‌ترین فعالیت‌های آدمک به شمار می‌رود.

«آدمک» پس از ثبت رسمی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال ۱۳۹۳ به عنوان مؤسسه‌ی هنری «پندار پویای آدمک» موفق شد تا با کسب شرایط و تایید صلاحیت لازم توسط همایشگاه جهانی اُرف-‌شول‌وِرک در سال ۱۳۹۴ به عنوان نماینده‌ی رسمی این همایشگاه در ایران معرفی شود.

اعضای هیئت‌مدیره‌ی انجمن در اولین جلسه‌ی مجمع عمومی مورخ ۱۳۹۴/۳/۲۶ با حضور تمامی اعضای هیئت اولیه و برخی از اعضای پیوسته‌ی انجمن و با اکثریت آراء به مدت سه سال در سِمَت‌های مختلف انتخاب و تایید شدند.

«انجمن اُرف-‌شول‌ورک ایران» می‌کوشد تا با ارتقای دانش عمومی درباره‌ی نگرش اُرف-‌شول‌ورک و همراه ساختن آن با فرهنگ بومی، آشنایی با این نگرش را در سطح کشور گسترش دهد و با جمع‌آوری، تهیه و تألیف منابع مطالعاتی، ارائه‌ی مشاوره‌ی تخصصی در زمینه‌ی اُرف-‌شول‌وِرک و برگزاری کارگاه‌ها، سمینارها و نشست‌های تخصصی در شهرهای مختلف بستری مناسب برای پرورش مهارت‌های هنری و آموزشی، و فرصتی مناسب برای هم‌اندیشی و گفت‌وگو پیرامون مسائل مختلف آموزشی و هنری برای مربیان اُرف-‌شول‌وِرک فراهم آورد.

انجمن اُرف-شول‌وِرک ایران از پاییز سال ۱۳۹۵ به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرده است و از همان زمان آماده‌ی پذیرش اعضا بوده است.

تماس با برگزار کننده