تکرار جلسه سوم درک و دریافت هنر (رنگ ها و خطوط)

۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ، ۱۸:۰۰ در شیراز, ایران

2018-02-16 2018-02-16 Asia/Tehran تکرار جلسه سوم درک و دریافت هنر (رنگ ها و خطوط) ایونت باکس :) شیراز, ایران کانون فکر آرکه hello@eventbox.ir

درباره

درک و دریافت هنر

درک و دریافت هنر

جلسه اول: رنگ ها وخطوط

مدرس: "کاوه بهبهانی"

جمعه‌، 27 بهمن ماه، ساعت: 18:00

تصور کنید در جهانی زندگی می‌کردیم که چشم‌هایِ‌مان بسیاری از رنگ‌ها و شکل‌ها و جزئیاتِ بصری را تشخیص نمی‌داد. شاید باورش دشوار باشد ولی ما انسان‌ها اگر چه هر روزه در کارِ دیدن جهان هستیم، واقعیت این است که در کارِ نگریستن چندان که باید و شاید استاد نیستیم. هریک از ما می‌تواند بیننده‌ای بسی بهتر از آن‌چه هست باشد. این دوره به منظور پرورش "هوش بصری" مخاطبان از رهگذر بررسی موشکافانۀ برخی از آثار مهم تجسمی غرب (به طور خاص در تندیس‌سازی و نقاشی) طراحی شده است. انتظار می‌رود مخاطبان در انتهای این دوره بینندگانِ بهتری شود و ادراک بصری آن‌ها بالا برود. نظر به استقبال دوستان از این دوره این دوره در قالب تک‌جلسه در روزهای جمعه تکرار می‌شود. شرکت در این جلسات پیش‌نیازی ندارد بجز اشتیاق به نگریستنِ هوشمندانه‌تر به جهان هنر.


نشانی: پُلِ معالی آباد/جنب ایستگاه مترو میرزای شیرازی/ ساختمان الف (پردیس سینما گلستان) / طبقه هشتم / واحد ٨٠٦ / كانون فكر آركه.

شرکت کنید

$20

تکرار جلسه سوم درک دریافت هنر (رنگ ها و خطوط)

رویداد به پایان رسیده است

مدرس

کاوه بهبهانی

کاوه بهبهانی

کانون فکر آرکه

کانون فکر آرکه


درباره برگزار کننده

کانون فکر آرکه

تماس با برگزار کننده

اطلاعات بیشتر

محل برگزاری

پُلِ معالی آباد/جنب ایستگاه مترو میرزای شیرازی/ ساختمان الف (پردیس سینما گلستان) / طبقه هشتم / واحد ٨٠٦ / كانون فكر آركه.