مراسم جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشکده فنی دانشگاه گیلان

۰۶ تیر ۱۳۹۷ ، ۱۶:۰۰تا ۲۰:۰۰ در رشت, ایران

درباره

2018-06-27 2018-06-27 Asia/Tehran مراسم جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشکده فنی دانشگاه گیلان ایونت باکس :) رشت, ایران دانشکده فنی دانشگاه گیلان hello@eventbox.ir

"اخذ عکس یادگاری با لباس فارغ التحصیلی"

enter image description here

متقاضیان درخواست دریافت عکس یادگاری با لباس فارغ التحصیلی می توانند برای اخذ این عکس از روز دو شنبه 1397/03/28 الی چهار شنبه 1397/03/30 بین ساعات 11:30 تا 14:00 با در دست داشتن بلیط مخصوص خود به محل دفتر دبیرخانه ستاد برگزاری مراسم جشن فارغ التحصیلی واقع در لابی دوم دانشکده فنی مراجعه نمایند.

همچنین خواهشمند است کلیه دانش آموختگانی که در هنگام تکمیل نمودن فرم اطلاعات تکمیلی ثبت نام فایل مربوط به عکس دوران کودکی خود را بر روی سامانه باگزاری ننمودند، در هنگام مراجعه حضوری اصل عکس مورد نظر خود و یا فایل دیجیتالی آن را با خود به همراه داشته باشند.


"تمدید شد!"

enter image description here

با توجه به تقاضای مکرر مبنی بر تمدید زمان ثبت نام شرکت در مراسم جشن، ستاد برگزاری مراسم این زمان را تا پایان روز دوشنبه 1397/03/28 تمدید نمود و این زمان دیگر قابل تمدید نمی باشد لذا کلیه دانش آموختگانی که تا اکنون موفق به نهایی نمودن ثبت نام خود نشده اند می توانند تا پیش از اتمام این زمان نسبت به ثبت نام در مراسم جشن و نهایی نمودن آن اقدام نمایند.


"ضمن عرض تبریک به مناسبت عید سعید فطر، 50 درصد تخفیف ویژه عکس یادگاری و لوح فشرده، عیدی ستاد برگزاری مراسم به دانش آموختگان عزیز دانشکده فنی دانشگاه گیلان می باشد."

enter image description here

"تخفیف ها تنها تا پایان روز عید قابل استفاده هستند ."


"ضمن عرض تبریک به جهت موفقیت کلیه عزیزان در اتمام دوره تحصیلی، پیشاپیش حضور شما و همراهان محترمتان را در مراسم جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشکده فنی دانشگاه گیلان گرامی می داریم."

enter image description here

هدف دانشگاه گیلان از برگزاری مراسم دانش آموختگی، اجرای یک برنامه رسمی و بیادماندنی می باشد. همچنین ستاد برگزاری تمام کوشش خود را به کار می بندد تا با اجرای برنامه های جذاب، فضای مطلوب تری را به خصوص برای همراهان ایجاد نماید. استقبال فراوان دانش آموختگان در سال های گذشته، همواره مایه دلگرمی ستاد برگزاری مراسم در بهتر برگزار کردن این برنامه بوده است.

مراسم امسال مربوط به آن دسته از دانش آموختگانی است که جزو لیست فارغ التحصیلان قطعی در بازه زمانی مهرماه 1396 الی شهریورماه 1397 باشند که از جانب آموزش دانشگاه اعلام شده است پس اولویت ثبت نام و شرکت در مراسم جشن با این عزیزان است.

زمان برگزاری مراسم امسال، چهار شنبه 6 تیرماه 1397 و از ساعت 16:00 با حضور کلیه فارغ التحصیلان در دانشکده فناوری های نوین آغاز می شود و از ساعت 17:00 در محل سالن های تالار حکمت در داخل دانشکده ادبیات و علوم انسانی ادامه خواهد یافت. آخرین مهلت قطعی نمودن ثبت نام در مراسم، 25 خردادماه 1397 می باشد. همچنین با توجه به محدودیت ظرفیت سالن برگزاری مراسم، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام خود را قطعی نمایند.

خیرمقدم رییس دانشکده، سخنرانی معاون آموزشی دانشکده، تقدیر از اساتید و دانش آموختگان برتر آموزشی، عکس یادگاری دانشکده ای، برگزاری موسیقی زنده و اجرای برنامه های شاد از جمله برنامه های مراسم در سال های گذشته بوده اند که امسال نیز به قوت خود پای برجا هستند.


اطلاعات کلی مراسم دانش آموختگان

 • آخرین مهلت قطعی کردن ثبت نام مراسم، پایان روز جمعه 25 خردادماه 1397 می باشد. باتوجه به تجربه سال‏های گذشته احتمال تمدید این زمان بسیار کم است.

 • آغاز رسمی برنامه ها از ساعت 16:00 و با حضور تمامی فارغ التحصیلان در دانشکده فناوری های نوین (برای دریافت لباس ویژه فارغ التحصیلی) می باشد. همچنین شروع برنامه داخل سالن نیز از ساعت 17:00 می باشد. به منظور اطلاعات بیشتر، برنامه زمانی مراسم را مطالعه نمایید.

 • برنامه پذیرایی مراسم از همراهان، اساتید و فارغ التحصیلان گرامی، همزمان با اجرای برنامه مراسم (ساعت 17:00 الی 20:00 ) در غرفه های تعبیه شده در محوطه لابی تالار حکمت انجام می پذیرد.

 • لطفا برای ارتباط با دبیرخانه مراسم حتی الامکان از ایمیل و تلگرام دبیرخانه مراسم استفاده نمایید تا پاسخگویی سریعتر صورت پذیرد.

 • پیشاپیش حضور تمامی عزیزان را در مراسم امسال خیرمقدم عرض نموده و بابت تمامی کاستی های احتمالی، صمیمانه پوزش می طلبیم.

نکات مهم

 • حضور در مراسم جشن فارغ التحصیلی فقط از طریق ثبت نام الکترونیکی امکان پذیر می باشد. خواهشمند است به منظور انجام صحیح ثبت نام، حتما قبل از شروع ثبت نام، توضیحات مربوط به "نحوه ثبت نام برای شرکت در مراسم جشن" را با دقت مطالعه نمایید. لطفا دقت فرمایید ستاد برگزاری مراسم مسئولیتی در خصوص عدم مطالعه صحیح توضیحات مربوط به فرآیند ثبت نام قبل از ثبت نام را برعهده ندارد.

 • با توجه به اینکه تنها راه ارتباط با فارغ التحصیلان محترم از طریق اطلاعات ارائه شده در فرم ثبت نام می باشد، خواهشمند است نسبت به درج اطلاعات مربوط به ایمیل و تلفن همراه خود دقت فرمایید. همچنین توجه نمایید که شماره تلفن و ایمیل وارد شده می بایست کاملا فعال بوده و برای اطلاع رسانی مسائل گوناگون پیش رو قابل استفاده باشند.

 • توجه فرمایید که به منظور قطعی نمودن ثبت نام خود بایستی حتما تا پایان مهلت ثبت نام (25 خردادماه 1397) پس از تکمیل فرم ثبت نام از طریق همین سامانه هزینه های شرکت در مراسم را به صورت الکترونیکی پرداخت نموده و بلیط دارای کد ثبت نامی دریافت نمایید. ارائه این بلیط جهت دریافت لباس فارغ التحصیلی، و سایر موارد ثبت نامی الزامی می باشد. دقت فرمایید که پس از پرداخت وجه امکان تغییر در موارد ثبت نامی وجود نخواهد داشت.

 • تهیه عکس یادگاری با لباس فارغ التحصیلی به همراه عکس کودکی در آتلیه‌ای که به همین منظور در طبقه همکف دانشکده فنی، یک هفته قبل تدارک دیده خواهد شد، با پرداخت هزینه توسط خود دانشجو ممکن خواهد بود.

قوانین و مقررات شرکت در مراسم

 • مراسم امسال مربوط به آن دسته از دانش آموختگانی است که جزو لیست فارغ التحصیلان قطعی در بازه زمانی مهرماه 1396 الی شهریورماه 1397 باشند که از جانب آموزش دانشگاه اعلام شده است.

 • هزینه ثبت نام شرکت در مراسم جشن فارغ التحصیلی برای هر فرد مبلغ 10 هزار تومان می باشد.

 • درصورت بروز کمبود در تعداد لباس های ویژه فارغ التحصیلی در روز مراسم اولویت دریافت لباس با کسانی است که زودتر ثبت نام خود را قطعی نموده اند.

 • کارت دانشجویی و کارت ملی دانش آموختگان به صورت امانی در موقع تحویل لباس دریافت می گردد و با تحویل به موقع لباس، عودت می گردد.

 • در صورت ایجاد هرگونه آسیب و یا بروز هرگونه خسارت بر روی لباس ویژه فارغ التحصیلی فرد خاطی ملزم به پرداخت خسارت مربوطه می باشد.

 • هر دانشجو حداکثر می تواند دو همراه داشته باشد. قابل ذکر است، حضور همراهان در تالار اصلی جشن امکان پذیر نبوده، و در سالن جانبی تالار و از طریق نمایشگر شاهد مراسم خواهند بود. بابت حضور همراهان هزینه ای دریافت نمی شود.

 • پس از ثبت نام و پرداخت هزینه، استرداد هزینه امکان پذیر نخواهد بود.

 • در صورت داشتن سؤال و هرگونه مشکل لطفا و یا به کاربر تلگرام https://t.me/jashnfani پیام دهید

شرکت کنید

$10

شرکت در مراسم جشن

 • مربوط به کلیه دانشجویان متقاضی شرکت در مراسم جشن می باشد که شرایط لازم را دارا باشند.

 • تاریخ پایان فروش: 2018/06/21
 • بین 1 & 1 tickets

$5

عکس یادگاری با لباس فارغ التحصیلی

 • مربوط به آن دسته از متقاضیان شرکت در مراسم جشن می باشد که مایل به نمایش تصویر خود با لباس فارغ التحصیلی در کنار تصویری از دوران کودکی خود در قالب ویدئو کلیپ و همچنین دریافت فایل با کیفیت تصویر مذکور هستند.

 • تاریخ پایان فروش: 2018/06/21
 • بین 1 & 1 tickets

$5

لوح فشرده فیلم و عکس های منتخب مراسم

 • مربوط به آن دسته از متقاضیان شرکت در مراسم جشن می باشد که مایل به دریافت دی وی دی فیلم تنظیم شده و تصاویر منتخب مراسم جشن هستند.

 • تاریخ پایان فروش: 2018/06/21
 • بین 1 & 1 tickets

رویداد به پایان رسیده است

سخنرانان

موسیقی زنده

موسیقی زنده

استند آپ کمدی

استند آپ کمدی

صندلی داغ

صندلی داغ

کلیپ های طنز

کلیپ های طنز

مراسم ویژه فارغ التحصیلی

مراسم ویژه فارغ التحصیلی

و کلی لحظات شاد و مفرح

و کلی لحظات شاد و مفرح


درباره برگزار کننده

دانشکده فنی دانشگاه گیلان

با همکاری انجمن های علمی دانشکده فنی

تماس با برگزار کننده

اطلاعات بیشتر

محل برگزاری

گیلان- رشت- دانشگاه گیلان- تالار حکمت