مراسم جشن ۵۰۰هزار مقاله ویکی‌پدیای فارسی

۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ، ۱۵:۰۰تا ۱۹:۰۰ در کتابخانه ملی ایران، تهران

2016-08-05 2016-08-05 Asia/Tehran مراسم جشن ۵۰۰هزار مقاله ویکی‌پدیای فارسی ایونت باکس :) کتابخانه ملی ایران، تهران گروه کاربری ویکی‌مدین‌های ایران hello@eventbox.ir

درباره

به‌ مناسبت ایجاد نیم میلیون مقاله در دانشنامهٔ ویکی‌پدیای فارسی، در مراسمی که به‌کوشش گروه کاربری ویکی‌مدین‌های ایرانی برگزار خواهد شد، این رویداد مهم را جشن خواهیم گرفت و از این فرصت برای تبادل اطلاعات در زمینهٔ ویکی‌نویسی و بررسی توانمندی‌ها و نقاط ضعف ویکی‌پدیای فارسی استفاده خواهیم کرد.

برنامهٔ کامل این مراسم اینجا در دسترس است و شامل چند سخنرانی و ارائه خواهد بود و دوستان ویکی‌نویس نیز در انتهای برنامه گپ‌وگفتی خواهند داشت. این مراسم روز جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ از ساعت ۱۵ تا ۱۹ (به‌وقت ایران) در تالار قلم سازمان اسناد و کتابخانهٔ ملی ایران تهران برگزار می‌شود.

ضمنا با توافقی که با شرکت اسنپ شده‌است، سفرهایی که در روز مراسم از هر نقطه از تهران به سمت محل برگزاری و بالعکس انجام شوند، با استفاده از کد snapp-wiki شامل ۵۰٪ تخفیف خواهند‌شد.

توجه مهم: تمامی بلیت ها باید با اسم هر شخص باشند. پس حتما اسم همراهانتان را هم وارد فرمایید وگرنه بلیت های ورود با یک اسم باطل هستند.

شرکت کنید

Free

شرکت در مراسم

  • گرچه همه شرکت‌کنندگان و ویکی‌پدین‌ها الزامی به نوشتن نام خود در اینجا ندارند اما دانستن احتمال حضور دوستان خالی از لطف نیست.

  • تاریخ پایان فروش:
  • بین 1 & 3 tickets

رویداد به پایان رسیده است

زمانبندی

حامیان

با تشکر از حامیان ما


درباره برگزار کننده

گروه کاربری ویکی‌مدین‌های ایران

گروه کاربری ویکی‌مدین های ایرانی گروهی از ویکی‌مدین های مستقل خواهد بود که به عنوان وابسته بنیاد در ایران عمل خواهند کرد.

تماس با برگزار کننده

اطلاعات بیشتر

محل برگزاری

تهران، بزرگراه شهید حقانی، کتابخانه ملی ایران، سالن قلم (مسیر با مترو:ایستگاه متروی شهید حقانی و سپس سوار شدن به ون‌های اختصاصی کتابخانه ملی)