ثبت نام مدرسه زمستاني صنايع دستي

۱۳ دی ، ۰۷:۰۰ تا ۲۳ دی ۱۳۹۷ ، ۱۱:۰۰ در اصفهان, ایران

2019-01-03 2019-01-13 Asia/Tehran ثبت نام مدرسه زمستاني صنايع دستي ایونت باکس :) اصفهان, ایران مديريت خلاقيت و فناوري هاي نوين شهرداري اصفهان hello@eventbox.ir

درباره

اصفهان از سال 1394 به عضويت شبكه شهرهاي خلاق يونسكو در زمينه صنايع ‏دستي و هنرهاي مردمي در آمد. مديريت خلاقيت و فناوري هاي نوين شهرداري اصفهان، به عنوان متولي شهر خلاق و دبيرخانه آن فعال است و در حوزه خلاقيت و نوآوري، بسط و ترويج صنايع خلاق را به عنوان يكي از وظايف اصلي خود مي‏ داند. در همين راستا اين مديريت با همكاري كتابخانه مركزي شهرداري اصفهان،‌ مدرسه زمستاني صنايع دستي اصفهان را با هدف آشنايي بانوان با مراحل مختلف طراحي، ساخت و فروش صنايع‏ دستي در 6 جلسه 3 ساعته در تاريخ هاي 30 دي و 7،2،‌1، 8، 9 بهمن برگزار مي كند. هنرجويان در اين دوره در يكي از رشته هاي قلمزني،‌ ميناكاري،‌ نقش كاشي و چرم‏ دوزي ثبت‏ نام كرده و زير نظر اساتيد مجرب آموزش صنايع دستي اصفهان آموزش خواهند ديد. پس از پايان دوره آموزشي و پرداخت نهايي آثار،‌ نمايشگاهي از آثار اين دوره برگزار مي‏ گردد. زمان دقيق برگزاري نمايشگاه متعاقبا به هنرجويان اطلاع رساني خواهد شد.

شرکت کنید

$10

ثبت نام در مدرسه زمستاني صنايع دستي

  • تاریخ پایان فروش:
  • بین 1 & 0 tickets

رویداد به پایان رسیده است


درباره برگزار کننده

مديريت خلاقيت و فناوري هاي نوين شهرداري اصفهان

مدیریت خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری اصفهان اصفهان، ميدان امام حسين(ع)، ارگ جهان نما، فاز 3،‌ طيقه دوم،‌ روبروي فروشگاه شهر كتاب،. تلفن: 03132121470 و 03132121514 و ۰۹۱۳۲۸۶۶۰۶۲ هنرجويان عزيز ميتوانند با عضويت در صفحه هاي مجازي اين مديريت،‌ اطلاعات تكميلي را در مورد رويداد دريافت نمايند.

تماس با برگزار کننده