اختتامیه رقابت علمی KANS

۲۴ مهر ۱۳۹۷ ، ۱۳:۰۰تا ۱۷:۰۰ در تهران, ایران

2018-10-16 2018-10-16 Asia/Tehran اختتامیه رقابت علمی KANS ایونت باکس :) تهران, ایران بنیاد جایزه مصطفی (ص) hello@eventbox.co

درباره

کنز رقابتی است بین دانش‌پژوهان، دانشجویان و اساتید که ‌ایده‎‌های خود را در قالب یک ارائه تصویری حداکثر 5 دقیقه ­ای مطرح می‌کنند و برای یافتن بهترین راه حل‌های علمی به منظور حل مشکلات کشورهای اسلامی با اهداف استفاده از ظرفیت‌های جامعه متخصصین، انباشتی از آثار برای بهره‌برداری آتی،‌ ارتقاء سطح انگیزش و خلاقیت نخبگان جوان،‌ بسترسازی جهت شناسایی و تبادل ایده‌های علمی و فناورانه، ‌استمرار تعامل محققان از طریق فضای مجازی و ظرفیت‌سازی فرصت‌های مطالعاتی برگزار می‌شود.

در اختتامیه رقابت علمی کنز، تمامی برگزیدگان طرح خود را در مقابل هیئت داوران ارائه خواهند نمود و مقام همی برتر جایزه کنز ۹۷ انتخاب خواهند شد.

مسابقه ۳۰ در ۳۰ (رقابت علمی کنز)

در ۳۰ ثانیه ایده خود را بر روی استیج اختتامیه رقابت علمی کنز در برابر سرمایه گذاران و سیاست گذاران بزرگ کشور ارائه دهید و شانس خود را برای برنده شدن ۳ جایزه برتر و دیپلم افتخار کنز امتحان نمایید. صنایع مورد نظر: نانوتکنولوژی، محیط زیست، شهر هوشمند، IT، ICT، سلامت و پزشکی

شرکت کنید

$30

 شرکت در اختتامیه و مسابقه ۳۰در۳۰

  • تاریخ پایان فروش:
  • بین 1 & 0 tickets

رویداد به پایان رسیده است


درباره برگزار کننده

بنیاد جایزه مصطفی (ص)

جایزه مصطفی(ص)، نشان عالی علم و فناوری جهان اسلام است که هر دو سال یک بار به دانشمندان و پژوهشگران برتر جهان اسلام اعطا می شود. این جایزه به احترام نام پیامبر اسلام(ص) و به دلیل تأکید بسیار آن حضرت به علم آموزی، به نام یکی از القاب ایشان، مصطفی(ص)، به معنای برگزیده نام گذاری شده است. بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص) با هدف شناسایی، معرفی و تقدیر از اندیشمندان و دانش پژوهان جوان جهان اسلام، اقدام به برگزاری مسابقه ‌ای تحت عنوان کنز می ‌نماید.

تماس با برگزار کننده