شرکت کنید

رویداد به پایان رسیده است

کارگاهک - کارگاه‌های یک‌روزه‌ی آدمک (ویژه‌ی مربیان)

۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ، ۰۹:۰۰تا ۱۷:۳۰ در تهران, ایران

2019-08-02 2019-08-02 Asia/Tehran کارگاهک - کارگاه‌های یک‌روزه‌ی آدمک (ویژه‌ی مربیان) ایونت باکس :) تهران, ایران درباره‌ی آدمک و انجمن اُرف-‌شول‌وِرک ایران hello@eventbox.ir

آدمک قصد دارد کارگاه‌هایی یک‌روزه با عنوان «کارگاهک» برگزار کند.

با توجه به درخواست‌های بسیاری از همراهان، آدمک تلاش می‌کند تا در کارگاه‌های یک‌روزه، علاوه بر سرفصل‌های جدید، سرفصل‌هایی از کارگاه‌هایی را که از سال ۹۱ تا کنون برگزار کرده است بار دیگر تکرار کند تا علاقه‌مندانی که موفق به شرکت در کارگاه‌ها نبوده‌اند بتوانند از سرفصل‌های موردنظر خود بهره جویند.

در اولین کارگاهک آدمک، که روز جمعه ۱۱ مرداد ۹۸ در مؤسسه فرهنگی هنری الف برگزار خواهد شد، سرفصل‌هایی از کارگاه‌های گذشته تکرار خواهد شد.

هزینه‌ی ثبت‌نام در این کارگاه ۳۵۰ هزار تومان و شامل ۶ ساعت آموزشی است.

ساعت برگزاری کلاس‌ها: ۹ تا ۱۰:۳۰ – ۱۱ تا ۱۲:۳۰ – ۱۴ تا ۱۵:۳۰ – ۱۶ تا ۱۷:۳۰

نام‌نویسی برای این کارگاهک از روز شنبه ۵ مرداد ۹۸، ساعت ۱۰ صبح در وب‌سایت آدمک آغاز می‌شود.

اعضای انجمن اُرف-شول‌وِرک ایران که در سال جاریِ انجمن (۹۸-۱۳۹۷) از تخفیف ۱۰ درصدی برای کارگاه‌ها استفاده نکرده‌اند، می‌توانند در این کارگاه از سهمیه‌ی تخفیف خود استفاده نمایند.

اعضا می‌توانند با نوشتن کد ملی خود به لاتین (بدون نوشتن صِفرهای اول) در بخش «کد تخفیف را وارد فرمایید»، از این ۱۰ درصد استفاده نمایند.

در پایان دوره، گواهی شرکت در کارگاه به شرکت‌کنندگان ارائه خواهد شد.

مکان برگزاری: موسسه فرهنگی هنری الف

نشانی: تهران، میدان ونک، خیابان شهید خدامی، بن‌بست شهرزاد، پلاک ۴

راه‌های تماس برای اطلاعات بیشتر:

۰۲۱۷۷۶۴۸۵۷۶

۰۹۲۱۳۹۰۲۰۳۰

پاسخ‌گویی؛ شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ تا ۱۷

info@adamakmusic.com

محل برگزاری

تهران، میدان ونک، خیابان شهید خدامی، بن‌بست شهرزاد، پلاک ۴


درباره برگزار کننده

درباره‌ی آدمک و انجمن اُرف-‌شول‌وِرک ایران

گروه آدمک (آموزش و دانش مــوسیقی کـودک) از سال ۱۳۹۰ خورشیدی، با همراهی گروهی از دانش‌آموختگان دانشکده‌ی کارل اُرف دانشگاه موتسارتِئوم (سالزبورگ – اتریش)، با هدف گسترش آگاهی و بسترسازی مناسب برای افزایش مهارت‌های مربیان موسیقی کودک، فعالیت خویش را آغاز کرد.

این گروه تلاش کرده‌ است با دیدی باز و ذهنی پذیرا، شیوه‌های نوین آموزش موسیقی را بررسی کند و فضایی مناسب را جهت تبادل اطلاعات و اندیشه‌ها، میان مربیان موسیقی در سراسر کشور فراهم آورد. تهیه، تولید و تکثیر آثار صوتی‌-تصویری موسیقایی حوزه‌ی کودک و نوجوان، گردآوری کتاب و مقاله‌های مرتبط با موسیقی کودک، ارائه‌ی خدمات مشاوره‌ای، انجام فعالیت‌های مطالعاتی و کارگاهی در زمینه‌ی موسیقی کودک، برگزاری اجراهای صحنه‌ای و هم‌چنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی در شهرهای مختلف ایران از مهم‌ترین فعالیت‌های آدمک به شمار می‌رود.

«آدمک» پس از ثبت رسمی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال ۱۳۹۳ به عنوان مؤسسه‌ی هنری «پندار پویای آدمک» موفق شد تا با کسب شرایط و تایید صلاحیت لازم توسط همایشگاه جهانی اُرف-‌شول‌وِرک در سال ۱۳۹۴ به عنوان نماینده‌ی رسمی این همایشگاه در ایران معرفی شود.

انجمن اُرف-‌شول‌ورک ایران می‌کوشد تا با ارتقای دانش عمومی درباره‌ی نگرش اُرف-‌شول‌ورک و همراه ساختن آن با فرهنگ بومی، آشنایی با این نگرش را در سطح کشور گسترش دهد و با جمع‌آوری، تهیه و تألیف منابع مطالعاتی، ارائه‌ی مشاوره‌ی تخصصی در زمینه‌ی اُرف-‌شول‌وِرک و برگزاری کارگاه‌ها، سمینارها و نشست‌های تخصصی در شهرهای مختلف بستری مناسب برای پرورش مهارت‌های هنری و آموزشی، و فرصتی مناسب برای هم‌اندیشی و گفت‌وگو پیرامون مسائل مختلف آموزشی و هنری برای مربیان اُرف-‌شول‌وِرک فراهم آورد.

انجمن اُرف-شول‌وِرک ایران از پاییز سال ۱۳۹۵ به صورت رسمی اقدام به پذیرش اعضا کرده است. علاقه‌مندان می‌توانند برای عضویت در این انجمن به وب‌سایت آدمک مراجعه نمایند.

تماس با برگزار کننده