شرکت کنید

رویداد به پایان رسیده است

دوره جدید استعدادیابی مدکد

۱۳ آبان ، ۰۹:۰۰ تا ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ ، ۲۳:۰۰ در ایران

2017-11-04 2018-03-20 Asia/Tehran دوره جدید استعدادیابی مدکد ایونت باکس :) ایران مجموعه مدکد hello@eventbox.ir

معرفی مجموعه مدکد

✳️مجموعه مدکد مدتی است که فرآیند استعدادیابی خود را در راستای ایجاد رابطه بین کسب وکارها و مستعدین مدلینگ آغاز کرده است.

✅با وجود سختی در برنامه ریزی برای حرکت به سمت اهداف و توسعه ی مجموعه، در زمینه های شفاف و به دور از حاشیه، همیشه یک کار تیمی و یک همدلی مستمر بین اعضای تیم مدکد وجود داشته است. صبر و صرف زمان کافی برای کمتر کردن تاثیرات ناشی از خستگی در تصمیم گیری ها، بخش مهمی از مسیر روشن تیم ما را، تشکیل می دهد.

❇️مدکد کار خود را از یک ایده شروع کرد. این ایده بر خلاف خیلی از داستان های جذاب این حوزه، پشت میز ناهارخوری یا زمان صرف شام در رستوران، آغاز نشده و موسس این مجموعه در حال پیاده روی در شانزلیزه و یا حتی هفته مد پاریس، تصمیم ناگهانی خود را برای ورود به این صنعت نگرفته است.

✅ با اینکه داستان و نقطه شروع خارق العاده ای برای معرفی خود نداریم، اما مطالعات و تلاش های تیم ما در طی چند ماه گذشته که به زودی یکساله خواهد شد، اتفاقات خارق العاده مجموعه ما را خواهند ساخت. مدکد، مدلهای انسانی را در یافتن کار و معرفی خودشان به موسسات بزرگ کمک می کند و قرارهای ملاقات آن ها را تنظیم می کند. یک مدل می تواند به صورت شخصی به انجام فعالیت های مدلینگ بپردازد اما فعالیت یک الگوی انسانی(مدل) از طریق مدکد سبب می شود تا علاوه بر بالا رفتن سطح کاری، شانس وی در ورود به دنیای مدلینگ و آشنایی با برندهای معتبر افزایش یابد که این امر نقش مهمی در صنعت مد و پوشاک دارد.

دوره جدید آزمون استعدادیابی مدکد

❇️تیم استعدادیاب مدکد، از پنج داور تشکیل شده است تا راهی برای ورود استعدادها به دنیای مدلینگ ایجاد کند.

❇️داوران این مجموعه به دنبال ایجاد فضایی متفاوت و هیجان انگیز هستند و قرار است فراتر از افکار محیطی در مورد مدل، استعدادها را دعوت به همکاری کنند.

✳️ممکن است از نگاه اطرافیانتان، شما یک مدل نباشید اما در برآورد داوران مدکد، چهره شما خاص باشد و یا قابلیت هایی مطابق با فاکتورهای مدکد بتواند در شما رشد کند.

❇️فاکتورهای مدکد ممکن است با افکار درونی شما نسبت به ظاهر و استعدادتان برای مدلینگ متفاوت باشد اما مجموعه ما معتقد است که هرکس زیبایی های خاص خودش را دارد و رد شدن در استعدادیابی مدکد دلیلی بر زیبا نبودن شما نیست زیرا مدکد مسیر متفاوتی را در پیش گرفته است.

❇️?اگر در آزمون استعدادیابی مدکد قبول نشدید، نگران نباشید و اجازه ندهید هیچکس، حتی مدکد زیبایی شما را انکار کند. شاید ما در کارمان حرفه ای باشیم ولی قطعا بی عیب و بدور از قضاوت های اشتباه نیستیم و علاوه برآن فراموش نکنید که اهداف مجموعه ما گاهی ممکن است همراستا با جنس زیبایی شما نباشد.

❇️❇️❇️❇️شما زیبا هستید و کسی اجازه انکار آن را ندارد.❇️❇️❇️❇️❇️

محل برگزاری

مکان برگزاری بعدا مشخص خواهد شد


درباره برگزار کننده

مجموعه مدکد

تماس با برگزار کننده