تدریس آنلاین آیلتس، انگلیسی

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ، ۲۳:۰۰ تا ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ، ۱۲:۳۰

2019-05-19 2020-05-18 Asia/Tehran تدریس آنلاین آیلتس، انگلیسی ایونت باکس :) شهریار حسینی hello@eventbox.ir

درباره

چرا انگلیسی بیاموزیم؟

امروزه با پیشرفت سرسام آور تکنولوژی و وسایل ارتباطی مانند تلفن همراه، ماهواره و شبکه های اجتماعی، نیاز به یادگیری زبانی واحد که همه مردم جهان بدان مسلط بوده و توانایی تعامل با یکدیگر را داشته باشند، بیش از پیش احساس میشود. در حال حاضر حدود 7000 زبان مختلف در کل دنیا وجود دارد اما در بین تمام این زبان های خارجی، فقط زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی پذیرفته شده است و تقریبا در تمام کشورهای جهان تدریس این زبان انجام می گیرد. علاوه بر این، از دیدگاه سازمان ملل، تسلط بر زبان انگلیسی یکی از مشخصه های انسان مدرن تعریف می شود. اگر قصد تحصیل در یک دانشگاه خارجی را داشته باشید، باید مدرک زبان انگلیسی مانند IELTS یا TOEFL ارائه نمایید فرقی هم نمی کند که این کشور ترکیه، مالزی، اتریش یا آمریکا باشد. همچنین شرکت های معتبر خارجی که به جذب نیروی کار خارج از کشور مبادرت می نمایند، تسلط بر زبان انگلیسی در سطحی قابل قبول را شرط اول استخدام در زیرمجموعه خود قرار می دهند. این قانون در کشور خودمان نیز صادق است و بهترین موقعیت های کاری ازان کسانی می شود که انگلیسی را در سطح بالایی مکالمه نمایند. در مواقع سفر به یک کشور خارجی هم اگر نتوانید به زبان انگلیسی وارد تعامل با مردم آن کشور شوید، مجبور خواهید بود که زبان بومی آن منطقه را بیاموزید که کاری به مراتب دشوارتر بوده و باید زبان هر کشور را به طور جداگانه بیاموزید! در غیر اینصورت نیز مجبور خواهید شد بجای لذت بردن از زیبایی های سفر، وقت و حوصله خود را برای فهماندن منظور خود به دیگران هدر دهید.

نحوه یادگیری زبان آنگلیسی

در ایران نیز آموزش زبان انگلیسی از همان سال های ابتدایی تحصیلی در برنامه آموزشی دانش آموزان قرار دارد و تا زمان کنکور و مقطع دیپلم ادامه می یابد. اما کلاس های زبان انگلیسی مدرسه راندمان مطلوب را ندارند و و علت آن نیز شلوغ بودن کلاس ها، عدم پیگیری تکالیف آموزشی از دانش آموزان و در برخی موارد عدم دانش کافی مدرس می باشد. اما راه حل چیست؟ از دیدگاه ما برای یادگیری زبان انگلیسی بسنده کردن بر کلاس های مدارس کافی نسیت و افراد معدودی می توانند با این روش به سطح قابل قبولی از زبان انگلیسی نائل آیند. یکی از جایگزین های مدرسه، آموزشگاه های خصوصی است که به نسبت برنامه منظم و سختگیرانه تری دارند.

شرکت در دوره های آنلاین

با این حال شرکت در کلاس های حضوری نیز عاری از هر ایرادی نیست. به عنوان نمونه ایجاد فرصت مناسب برای شرکت در این کلاس ها در میان برنامه فشرده زندگی روزمره، کار بسیار دشواری است. از سوی دیگر هزینه های مربوط به حمل و نقل برای حضور در مکان کلاس زیاد بوده و گاها با شهریه خود دوره برابری می کند و یا حتی بیشتر از آن می شود. یک روش مدرن برای فائق آمدن بر این مشکلات، شرکت در کلاس های مجازی یا آنلاین زبان انگلیسی است. بدین ترتیب شما می توانید تنها با داشتن یک تلفن هوشمند یا لپ تاپ و یک ارتباط اینترنتی در کلاس آنلاین آیلتس شرکت نمایید. تدریس آنلاین آیلتس هزینه ایاب و ذهاب به کلاس را به صفر می رساند. علاوه بر این، شما می توانید وقت با ارزش خود را بجای هدر دادن در خیابان و ترافیک به امور ضروری دیگری اختصاص دهید. همچنین کلاس های آموزش مجازی آیلتس قابلیت تشکیل در ساعات مختلفی در طول روز (حتی روزهای تعطیل) را دارند و محدود به ساعات کاری آموزشگاه (اوج ترافیک شهری) نمی باشند و این یک گزینه بسیار ارزشمند برای افراد شاغل و پرمشغله است. با شرکت در دوره آنلاین آیلتس، مزایای باورنکردنی این دوره ها را نسبت به کلاس های حضوری در خواهید یافت.


درباره برگزار کننده

شهریار حسینی

تماس با برگزار کننده