پنجمین کارگاه‌ تابستانی آدمک

۱۱ شهریور ، ۰۰:۰۰ تا ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ، ۰۰:۰۰ در تهران

2016-09-01 2016-09-03 Asia/Tehran پنجمین کارگاه‌ تابستانی آدمک ایونت باکس :) تهران آدمک hello@eventbox.ir

درباره

آدمک، پنجمین کارگاه تابستانی تربیت مربی موسیقی کودک با نگرش اُرف‌-شول‌وِرک را شهریورماه امسال برگزار خواهد کرد.

آدمک بنا دارد تا هر پنج ‌سال، با عنوان «پنجه»، کارگاه و رویداد‌های تابستانی را به شکلی نو و ویژه ارائه نماید.

با همین رویکرد در تابستان پیش‌ِ رو، پنجه‌ی یکُم با برگزاری کارگاهی منتخب از سرفصل‌های ارائه‌شده در چهار تابستان گذشته ارائه می‌گردد.

از میان ۱۲ سرفصل ارائه‌شده در این کارگاه هر شرکت‌کننده می‌تواند بر اساس علاقه و نیاز خود، و با توجه به جدول زمان‌بندیِ تنظیم‌شده در فرم‌ ثبت‌نام، ۶ سرفصل (۹ ساعت آموزش عملی) انتخاب کند. اختتامیه و سرفصل‌‌‌های آموزشی نظری (۳ ساعت)، برای همه‌ی شرکت‌کنندگان در یک نوبت از روز، یکسان و مشترک خواهد بود.

جدول کلاس‌ها و انتخاب‌ها:

این کارگاه، که از ۱۱ تا ۱۳ شهریور در تهران (خانه هنر خرد) در جریان خواهد بود، شامل ۱۲ ساعت آموزشی (عملی و نظری) است و مدیریت اجرایی آن را نسترن کیمیاوی و شهرزاد بهشتیان بر عهده دارند.

کلاس‌ها در دو گروه صبح (۹ تا ۱۴) و بعدازظهر (۱۴:۳۰ تا ۱۹:۳۰) تشکیل می‌شوند و علاقه‌مندان می‌توانند یکی از دو گروه صبح یا بعدازظهر را انتخاب کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام از ۱۰ تا ۲۰ مردادماه اقدام نمایند. با توجه به محدود بودن ظرفیت، بدیهی است اولویت با افرادی خواهد بود که زودتر ثبت‌نام نمایند. هزینه‌ی ثبت‌نام ۴۵۰ هزار تومان است.

هم‌چنین پس از برگزاری کارگاه تابستانی، در روزهای ۱۵ تا ۱۷ شهریورماه، به مناسبت آغاز به فعالیت رسمی «انجمن اُرف-‌شول‌وِرک ایران» مجموعه‌ای از سمینارها با حضور و به تدریس خانم پروفسور باربارا هَسِل‌باخ (مدیر همایشگاه جهانی اُرف-شول‌وِرک سالزبورگ) و آقای پروفسور وُلفگانگ هارتمَن (قائم‌مقام مدیر همایشگاه جهانی اُرف-شول‌وِرک سالزبورگ) ارائه خواهد شد.

شرکت در این سمینارها برای همه رایگان و آزاد است.

راه‌های تماس برای اطلاعات بیشتر:

تلفن تماس: ۳۹۰۲۰۳۰ - ۰۹۲۱

ساعات پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۶

ای‌میل: info@adamakmusic.com

*** ظرفیت کلاس‌ها در هر دو نوبت صبح و بعدازظهر تکمیل شد.

شرکت کنید

$450

ثبت‌نام گروه صبح و بعدازظهر

    • لطفا قبل از پرداخت وجه ثبت‌نام، قوانین و مقررات مربوط به کارگاه ویژه را مطالعه فرمایید.
  • تاریخ پایان فروش: 2016/08/10
  • بین 1 & 1 tickets

رویداد به پایان رسیده است

اجرا کننده

گروه آدمک (دانش‌آموخته‌گان دانشکده‌ی کارل اُرف)

گروه آدمک (دانش‌آموخته‌گان دانشکده‌ی کارل اُرف)


درباره برگزار کننده

آدمک

گروه آدمک (آموزش و دانش مـوسیقی کـودک) از سال ۱۳۹۰ خورشیدی، با همراهی گروهی از دانش‌آموخته‌گان دانشکده‌ی کارل اُرف دانشگاه موتسارتِئوم (سالزبورگ – اتریش)، با هدف گسترش آگاهی و بسترسازی مناسب برای افزایش مهارت‌های مربیان موسیقی کودک، فعالیت خویش را آغاز نمود.

این گروه که از سال ۱۳۹۳ با ثبت رسمی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به عنوان موسسه‌ی هنری «پندار پویای آدمک» فعالیت خود را ادامه داده‌ است، تلاش می‌کند با دیدی باز و ذهنی پذیرا، شیوه‌های نوین آموزش موسیقی را بررسی کند و فضایی مناسب را جهت تبادل اطلاعات و اندیشه‌ها، میان مربیان موسیقی در سراسر کشور فراهم آورد.

تهیه، تولید و تکثیر آثار صوتی‌-تصویری موسیقایی، گردآوری کتاب و مقاله‌های مرتبط با موسیقی کودک، ارائه‌ی خدمات مشاوره‌ای، انجام فعالیت‌های مطالعاتی و کارگاهی در زمینه‌ی موسیقی کودک، برگزاری اجراهای صحنه‌ای و هم‌چنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی در شهرهای مختلف ایران از مهم‌ترین فعالیت‌های آدمک به شمار می‌رود.

تماس با برگزار کننده

اطلاعات بیشتر

محل برگزاری

تهران، ولنجک، بلوار دانشجو، بالاتر از میدان یاسمن، موسسه‌ی منظومه‌ی خِرَد