ساخت رویداد رایگان است

ما آمده ایم تا هزینه های برگزاری رویداد را کم نماییم
0%
هر بلیت

رویدادهای رایگان

نه شما و نه شرکت کنندگان شما هیچ هزینه ای برای هیج کدام از خدمات نمی پردازند. از تمامی خدمات ایونت باکس به رایگان لذت ببرید

ساخت بی نهایت رویداد، فروش بی نهایت بلیت
2.99%
هر بلیت

رویدادهای غیر رایگان

بدون هیج هزینه دیگری! نـه هزینه راه اندازی، نـه هزینه ماهانه و نـه هزینه پشتیبانی اضافه ای. به علاوه هرچه بیشتر بلیت بفروشید، کمتر هزینه کنید

ایونت باکس برای تمامی رویدادهای خیریه و غیر انتفاعی رایگان است
ارزش گذاری

آیا در حال برگزاری رویدادی بزرگ می‌باشید و یا سازمان شما رویدادهای بسیاری را برگزار می‌نماید؟

پکیج های ویژه ما مخصوص شماست
Application اپلـیکـیشـن اختصــاصی رویـــداد

با سرویس های ساخت اپلیکیشن های اختصاصی ایونت باکس با دارا بودن بیش از ۱۰۰ ماژول گوناگو، شما می توانید از یک اپلیکیشن ساده ولی حرفه‌ای رویداد گرفته تا شبکه های اجتماعی اختصاصی رویداد خود را به سادگی داشته باشید. اپلیکیشن های موبایل اختصاصی ایونت باکس هر دو پلتفرم اندروید و iOS را کاملا پشتیبانی کرده و قابل عرضه در تمامی بازارهای رسمی از جمله گوگل پلی و اپل استور می باشد.

website وبـــســایت اختصــاصی رویـــداد

شما با ایونت باکس, یک وبسایت کاملا اختصاصی و مدرن برای کنفرانس، همایش، نمایشگاه، سازمان و یا موسسه خودتان دریافت خواهید نمود که قابلیت های این سامانه نیز در آن یکپارچه شده است. یعنی اینکه شما نه تنها یک وبسایت کامل خواهید داشت که در آن در مورد برند و موسسه خود بنویسید، خبرهایتان را منتشر نمایید، نمونه کارها و اطلاعات تماس خود را بنویسید،، بلکه افزون بر این شما می توانید بی نهایت کارگاه، کلاس، سمینار و... تعریف نمایید، آنلاین مخاطبان خود را ثبت نام فرمایید و تمامی اطلاعات آنها را در یک جا مدیریت نمایید.

بهترین قسمت همین است که شما تمامی امکاناتی را که اینجا دارید، می توانید با برند و اسم خودتان داشته باشید. هیج اسمی از ایونت باکس در وبسایت شما برده نشده و شما می توانید تمرکز خود را بر روی گسترش و تقویت جامعه هدف و برند خود بگذارید. در حالی که تمام ابزارهای مدیریتی و خدماتی که مورد استفاده شما است را در اختیار دارید. برای نمونه شما می توانید لیست شرکت کنندگان هر نمایشگاه و یا کارگاه را داشته باشید، روزها، شیفت ها و جلسات گوناگون تعریف نمایید، کدهای تخفیف و روش های مختلف پرداخت ارائه نمایید، گزارش لحظه ای همه کلاس ها را داشته باشید، سیستم اعلام حضور داشته باشید و خیلی امکانات دیگر. مهم تر از همه اینکه شما یک سیستم مدیریت مشتریان (CRM) برای موسسه خود خواهید داشت تا بتوانید به راحتی با مخاطبان خود در ارتباط باشید، فعالیت های آنها را دنبال فرمایید و میزان و تعداد ثبت نام های خود را افزایش دهید.

survay ارســــال نــظـــرسـنـجی و داوری مقالات

فرم ها و نظرسنجی های مختلف به تعداد دلخواه و رایگان درست کنید! فرم هایی مثل فراخوان ارسال مقاله، فرم ثبت نام، فرم استخدام، فرم نظرسنجی های کوچک و بزرگ و حتی فرم های تماس با ما و سفارش برای کسب و کار خود ایجاد نمایید. فرم ساز پیشرفته ما را امتحان کنید و فرمتان را مستقیما در وبسایت خود قرار دهید!

با سامانه پیشرفته آنالیز لحظه ای داده ها، تمامی گزارش های ممکن هر فرم خود را به تفکیک مشاهده و استخراج نمایید و با همکاران و مخاطبان خود به اشتراک بگذارید. یک تحلیل داده واقعی و حرفه در دل محیط کاربری خود. همچنین فرمالو قابلیت Export داده هایتان را و اتصال به سرویس ها و نرم افزارهای مختلف را به شما می دهد.

institute ســامــانــه مــوســســات آموزشی و دانشگاه‌ها

شما با EDU BOX, یک وبسایت کاملا اختصاصی و مدرن برای سازمان و موسسه خودتان دریافت خواهید نمود که قابلیت های این سامانه نیز در آن یکپارچه شده است. یعنی اینکه شما نه تنها یک وبسایت کامل خواهید داشت که در آن در مورد برند و موسسه خود بنویسید، خبرهایتان را منتشر نمایید، نمونه کارها و اطلاعات تماس خود را بنویسید،، بلکه افزون بر این شما می توانید بی نهایت کارگاه، کلاس، سمینار و... تعریف نمایید، آنلاین دانشجویان خود را ثبت نام فرمایید و تمامی اطلاعات آنها را در یک جا مدیریت نمایید.

بهترین قسمت همین است که شما تمامی امکاناتی را که اینجا دارید، می توانید با برند و اسم خودتان داشته باشید. هیج اسمی از ایونت باکس در وبسایت شما برده نشده و شما می توانید تمرکز خود را بر روی گسترش و تقویت جامعه هدف و برند خود بگذارید.

helpForHolding کــمــک بــه بــرگــزاری رویــداد

همچنین ایونت باکس و موسسه ویرا دست در دست هم نهاده تا یکی از بزرگترین تیم های طراحی و اجرای همایش ها و نمایشگاه های بین المللی را تشکیل دهند. تیم اجرایی ایونت باکس با تجربه طراحی و برگزاری بیش از ۱۰۰ کنفرانس، همایش و نمایشگاه بین المللی و داخلی یکی از بزرگترین و موفق ترین تیم های اجرایی بین المللی در ایران است.

تیم طراحی و اجرای ایونت باکس (موسسه ویرا) همچنین با همکاری بیش از ۲۰ شرکت همکار مورد اعتماد، آماده خدمت رسانی به رویدادهای بزرگ و بین المللی در زمینه های اجاره سالن های همایش، کارهای چاپی رویداد، کترینگ و پذیرایی حرفه ای رویدادها، تشکیل بازوری رسانه‌ای و PR برای رویدادها و همچنین تشکیل و مدیریت تیم های مدیریت محتوا، تیم عکاسی، فیلم برداری و تهیه موشن گرافی و... می باشد.

تمامی پکیج ها از امکانات شگفت انگیز ایونت باکس بـهـره می‌بـرند از جـمـلـه:

خدمات / محصول استاندارد سازمانی / اختصاصی
ایجاد صفحه اختصاصی برای رویداد
ثبت شدن در لیست رویدادها و تقویم ایونت باکس (وب و اپلیکیشن های موبایل)
دریافت آنی و آنلاین گزارش ها (آمار، آمار فروش و...)
فروش بلیت آنلاین (در ایونت باکس و وبسایت خود)
طراحی اختصاصی وبسایت رویداد
اپلیکیشن اختصاصی کنفرانس و نمایشگاه شما
(RSVP) رویدادهای خصوصی و فقط با دعوت نامه
طراحی وبسایت چند زبانه رویداد (انگلیسی، فرانسه، چینی، عربی و...)
شبکه اجتماعی اختصاصی رویداد شما
داوری مقالات، سیستم داوری، نظرسنجی های آنلاین و...
ساخت بی نهایت فرم گوناگون با قابلیت ادغام شدن با وبسایت خودتان
آنالیز به صورت حرفه ای داده و گزارش ها
CRM اختصاصی
سیستم و اپلیکیشن اعلان حضور، بدون نیاز به اینترنت و سازگار با تمامی دستگاه های موبایل
امتحان فرمایید

هدیه ما به شما

اگر شما بیش از 200 بلیت پرداختی در رویداد خود به فروش برسانید تعرفه ای برای شما محاسبه نخواهد شد

کل رویداد شما، کاملا رایگان! از این بهتر نمی شود! یک بار قابل استفاده برای هر برگزارکننده

همین حالا رویداد خود را بسازید!

کل رویداد شما، کاملا رایگان! از این بهتر نمی شود! یک بار قابل استفاده برای هر برگزارکننده