طرح توانمندسازی صدف ۱۳۹۸

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ، ۰۹:۰۰تا ۲۳:۵۹ در تهران, ایران

درباره

2019-05-05 2019-05-05 Asia/Tehran طرح توانمندسازی صدف ۱۳۹۸ ایونت باکس :) تهران, ایران سنجش فناوری خاورمیانه hello@eventbox.ir

طرح توانمندسازی صدف توسط شبکه نوآوری تهران و تحت حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف توانمندسازی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان در جهت تسهیل ورود ایشان به بازار کار (زیست بوم کسب و کار) و هدایت ایشان در مسیر شغلی و حرفه‌ای مناسب و متناسب با شخصیت، استعداد و توانمندی‌های خود برگزار می‌شود.

چالش‌های اشتغال و بیكاری نه‌تنها يكی از مهم‌ترين مسائل اجتماعی روز در كشور به‌شمار می‌آيد، بلكه با توجه به‌ميزان رشد جمعيت در دو دهه‌ی گذشته می‌توان آن را مهم‌ترین چالش اجتماعی چند دهه‌ی آينده نيز به‌حساب آورد. فاصله بين بخش صنعت و آموزش‌های دانشگاهی و عدم انطباق اين آموزش‌ها با نيازهای بازار كار، مشكلی اساسی است كه موجب افزايش نرخ بيكاری دانش‌آموختگان دانشگاهی می‌شود. دلايل متعددی منجر به بروز اين پديده شده است که يكی از دلايل مهم آن، عدم برخورداری از مهارت‌های مورد نياز بازار كار و شیوه‌ی تقاضای کار در افراد جویای کار است.

سنجش فناوری خاورمیانه به عنوان کارگزار طرح توانمندسازی شغلی صدف که توسط شبکه نوآوری تهران (تینت) و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با هدف توانمندسازی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان در جهت تسهیل ورود به بازار کار و هدایت ایشان در مسیر شغلی و حرفه‌ای مناسب و متناسب با شخصیت، استعداد و توانمندی‌های خود برگزار می‌گردد، مفتخر به همکاری در این طرح و هدایت و آموزش تخصصی در زمینه توانمندسازی شغلی و حرفه‌ای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان است.

برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های:

 • آشنایی با سبک‌های شغلی

 • دوره جامع طراحی زندگی

 • تحلیل رفتار متقابل و شخصیت‌شناسی

 • رزومه‌نویسی و مصاحبه شغلی

 • اصول و فنون مذاکره

 • آشنایی با مدل کسب‌وکار

 • روند‌های بازار کار و مهارت‌های مورد نیاز شغلی

 • دیجیتال مارکتینگ

 • حقوق کسب‌وکار

  و

 • تور یک روزه در پارک فناوری پردیس

  • شرکت‌کنندگان لازم است با مراجعه به سایت شبکه نوآوری تهران (tinet.ir) اطلاعات کامل برای ثبت‌نام را مطالعه نمایند. شایان ذکر است با توجه به اینکه هزینه برگزاری دوره برای هر نفر بیش از یک میلیون تومان است و ۸۰ درصد هزینه به صورت حمایت توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شبکه نوآوری تهران تامین می‌شود، جهت بهره‌مندی از این حمایت، ضروری است که افراد با مراجعه به سایت شبکه نوآوری تهران، ثبت‌نام اولیه را در شبکه انجام دهند.

به‌روزرسانی: (۲۲- مرداد -۹۸)

برنامه برگزاری طرح توانمندسازی صدف

برنامه گروه فناوری

برنامه گروه نوآوری

شرکت کنید

$180

اعضای بنیاد ملی نخبگان

 • تاریخ پایان فروش:
 • بین 1 & 0 tickets

$250

دانشجویان

 • تاریخ پایان فروش:
 • بین 1 & 0 tickets

$300

فارغ‌التحصیلان

 • تاریخ پایان فروش:
 • بین 1 & 0 tickets

رویداد به پایان رسیده است

سخنرانان دوره‌ها و کارگاه‌ها

سرکار خانم اصلانی

کارشناسی مدیریت بازرگانی، عضو هیئت موسس، طراح، مدیر تحقیق و توسعه و مدرس مدرسه اشتغال شریف، مشاور شغلی، مدرس مهارت‌های حرفه‌ای.

سرکار خانم اصلانی

آشنایی با سبک‌های شغلی

آقای مهندس آرامش

کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک، بنیان‌گذار مجموعه محتوای هوشمند، مربی و نویسنده در زمینه توسعه مهارت‌های فردی.

آقای مهندس آرامش

دوره جامع طراحی زندگی

سرکار خانم روزبهانی

کارشناس ارشد روانشناسی بالینی، مشاور رشد فردی در کلینیک شایگانه، عضو هیئت تحریریه مجله موفقیت، مدرس دوره‌های تحلیل رفتار متقابل.

سرکار خانم روزبهانی

تحلیل رفتار متقابل و شخصیت‌شناسی

آقای مهندس اصغری

کارشناسی‌ارشد مدیریت رسانه، مدیر روابط عمومی انجمن کشتیرانی، خبرنگار ارشد در روزنامه و گروه مجلات همشهری، مدرس دوره‌های مذاکره و مصاحبه شغلی.

آقای مهندس اصغری

رزومه‌نویسی و مصاحبه شغلی

آقای دکتر عباسی

مدرس دوره‌های MBA دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، مدرس دوره‌های اصول و فنون مذاکره، عضو اتاق فکر اتاق بازرگانی صنایع و معادن استان مرکزی، مجری اولین تلویزیون اینترنتی کسب‌وکار.

آقای دکتر عباسی

اصول و فنون مذاکره

آقای مهندس حاجی‌زاده

کارشناس ارشد MBA، سرپرست بازاریابی و توسعه کسب‌وکار تجارت الکترونیک پارسیان، تحلیل‌گر کسب‌وکار، ارزیاب استارتاپ‌ها، پژوهشگر حوزه‌های استراتژی و کسب‌وکار.

آقای مهندس حاجی‌زاده

آشنایی با مدل کسب‌وکار

آقای دکتر ملکی‌فر

دکترای آینده پژوهی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور، عضو هیات مدیره اندیشکده صنعت و فناوری، عضو کارگروه نظام نظام نوآوری صنایع فرهنگی، مدرس دوره‌های DBA و MBA دانشگاه تهران.

آقای دکتر ملکی‌فر

روند‌های بازار کار و مهارت‌های مورد نیاز شغلی

آقای دکتر دهبان

دکترای عالی مدیریت کسب‌وکار DBA، موسس و مدیر آکادمی دیجیتال مارکتینگ، مشاور و مجری دیجیتال مارکتینگ در بیش از صد شرکت برتر IMI، استراتژيست حوزه دیجیتال مارکتینگ.

آقای دکتر دهبان

دیجیتال مارکتینگ

آقای مقسومی

کارشناس ارشد حقوق بین‌الملل، حقوقدان پژوهشگر، سرپرست اداره کل تدوین قوانین و امور شورا، بنیان‌گذار و مدرس دوره آموزشی حقوقدانان هوشمند، مدرس دوره‌های آموزشی حقوق کسب‌وکار

آقای مقسومی

حقوق کسب‌وکار

بازدید از پارک فناوری پردیس

آشنایی با شرکت‌های مستقر در پارک فناوری پردیس، شرکت در پنل انتقال تجربه.

بازدید از پارک فناوری پردیس

تور یک روزه

حامیان


درباره برگزار کننده

سنجش فناوری خاورمیانه

سنجش فناوری خاورمیانه (سهامی خاص) در سال ۱۳۸۷ با هدف رفع نیازهایی اعم از ارزیابی و امکان‌سنجی طرح‌ها و پروژه‌ها با تمرکز بر حوزه‌ی فناوری‌های نوین و با حمایت پارک فناوری پردیس، مؤسسه توسعه فناوری نخبگان و صندوق توسعه فناوری‌های نوین تأسیس گردید.

سنجش فناوری خاورمیانه در راستای تحقق رسالت خویش و پاسخگویی به نیاز متقاضیان متعدد و با بهره‌گيری از اساتيد مسلط بر ابعاد كاربردی و نظری فضای كسب‌وكار و با اهدفی چون:

• ایجاد تحول در بخش‌های تخصصی و همچنین ارتقای دانش،

• بینش و مهارت مدیران، کارشناسان سازمان‌ها، فارغ‌التحصیلان و دانشجویان،

اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت و بلند مدت در سطوح مقدماتی و تکمیلی نموده است.

تماس با برگزار کننده

اطلاعات بیشتر

محل برگزاری

آدرس:تهران، نارمک، دانشگاه علم و صنعت ایران، دانشکده مهندسی صنایع، آمفی‌تئاتر شهید شهبازی.