شرکت کنید

رویداد به پایان رسیده است

سومین کارگاه‌ پرورش مهارت‌های مربیان موسیقی کودک

۰۱ شهریور ، ۰۹:۰۰ تا ۰۲ شهریور ۱۳۹۷ ، ۱۶:۰۰ در تهران

2018-08-23 2018-08-24 Asia/Tehran سومین کارگاه‌ پرورش مهارت‌های مربیان موسیقی کودک ایونت باکس :) تهران درباره‌ی آدمک و انجمن اُرف-‌شول‌وِرک ایران hello@eventbox.ir

آدمک سومین دوره از «مجموعه‌ کارگاه‌های پرورش مهارت‌های مربیان موسیقی کودک» را روزهای ۱ و ۲ شهریورماه ۱۳۹۷، در تهران برگزار می‌کند.

در این کارگاه با عنوان «دوره‌ی مقدماتی آشنایی با ریکوردر» و به تدریس آقای فرهود بیگلربیگی، در طول ۱۰ ساعت آموزشی تلاش خواهد شد تا مهارت نواختن ساز ریکوردر، به عنوان ساز همراه در نگرش اُرف-‌شول‌وِرک، در مربیان پرورش یابد.

کلاس‌ها در دو روز پنج‌شنبه ۱ شهریور از ساعت ۹ تا ۱۸ و جمعه ۲ شهریور از ساعت ۹ تا ۱۶، در خانه‌ی هنر خِرَد برگزار خواهد شد و هزینه‌ی نام‌نویسی در این دوره ۳۵۰ هزار تومان است.

اعضای انجمن اُرف-شول‌وِرک ایران که در سال جاریِ انجمن از تخفیف ۱۰ درصدی برای کارگاه‌ها استفاده نکرده‌اند، می‌توانند در این کارگاه از سهمیه‌ی تخفیف خود استفاده نمایند.

اعضا می‌توانند با نوشتن کد ملی خود به لاتین (بدون نوشتن صِفرهای اول) در بخش «کد تخفیف را وارد فرمایید»، از این ۱۰ درصد استفاده نمایند.

در پایان دوره، گواهی شرکت در کارگاه به شرکت‌کنندگان ارائه خواهد شد.

«مجموعه کارگاه‌های پرورش مهارت‌های مربیان موسیقی کودک»، با تمرکز بر بالا بردن سطح علمی و مهارتی مربیان موسیقی کودک برنامه‌ریزی شده است و با موضوعات مختلف برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای نام‌نویسی از روز یکشنبه ۲۱ مرداد ۹۷، اقدام فرمایند.

سرفصل‌های آموزشی و شرایط لازم برای شرکت در این کارگاه را در (اینجا) مطالعه فرمایید.

شرکت‌کنندگان در این کارگاه باید توانایی اجرای قطعات نمونه را داشته باشند. قطعات نمونه را می‌توانید از (اینجا) دانلود کنید.

مکان برگزاری: خانه‌ی هنر خِرَد

نشانی: تهران، ولنجک، بلوار دانشجو، بالاتر از میدان حسام‌الحکما (یاسمن)، موسسه‌ی منظومه‌ی خِرَد

راه‌های تماس برای اطلاعات بیشتر:

۰۲۱۷۷۶۴۸۵۷۶

۰۹۲۱۳۹۰۲۰۳۰

پاسخ‌گویی؛ شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۶

info@adamakmusic.com

محل برگزاری

تهران، ولنجک، بلوار دانشجو، بالاتر از میدان حسام‌الحکما (یاسمن)، موسسه‌ی منظومه‌ی خِرَد


درباره برگزار کننده

درباره‌ی آدمک و انجمن اُرف-‌شول‌وِرک ایران

گروه آدمک (آموزش و دانش مــوسیقی کـودک) از سال ۱۳۹۰ خورشیدی، با همراهی گروهی از دانش‌آموختگان دانشکده‌ی کارل اُرف دانشگاه موتسارتِئوم (سالزبورگ – اتریش)، با هدف گسترش آگاهی و بسترسازی مناسب برای افزایش مهارت‌های مربیان موسیقی کودک، فعالیت خویش را آغاز نمود.

این گروه تلاش کرده‌ است با دیدی باز و ذهنی پذیرا، شیوه‌های نوین آموزش موسیقی را بررسی کند و فضایی مناسب را جهت تبادل اطلاعات و اندیشه‌ها، میان مربیان موسیقی در سراسر کشور فراهم آورد. تهیه، تولید و تکثیر آثار صوتی‌-تصویری موسیقایی حوزه‌ی کودک و نوجوان، گردآوری کتاب و مقاله‌های مرتبط با موسیقی کودک، ارائه‌ی خدمات مشاوره‌ای، انجام فعالیت‌های مطالعاتی و کارگاهی در زمینه‌ی موسیقی کودک، برگزاری اجراهای صحنه‌ای و هم‌چنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی در شهرهای مختلف ایران از مهم‌ترین فعالیت‌های آدمک به شمار می‌رود.

«آدمک» پس از ثبت رسمی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال ۱۳۹۳ به عنوان مؤسسه‌ی هنری «پندار پویای آدمک» موفق شد تا با کسب شرایط و تایید صلاحیت لازم توسط همایشگاه جهانی اُرف-‌شول‌وِرک در سال ۱۳۹۴ به عنوان نماینده‌ی رسمی این همایشگاه در ایران معرفی شود.

انجمن اُرف-‌شول‌ورک ایران می‌کوشد تا با ارتقای دانش عمومی درباره‌ی نگرش اُرف-‌شول‌ورک و همراه ساختن آن با فرهنگ بومی، آشنایی با این نگرش را در سطح کشور گسترش دهد و با جمع‌آوری، تهیه و تألیف منابع مطالعاتی، ارائه‌ی مشاوره‌ی تخصصی در زمینه‌ی اُرف-‌شول‌وِرک و برگزاری کارگاه‌ها، سمینارها و نشست‌های تخصصی در شهرهای مختلف بستری مناسب برای پرورش مهارت‌های هنری و آموزشی، و فرصتی مناسب برای هم‌اندیشی و گفت‌وگو پیرامون مسائل مختلف آموزشی و هنری برای مربیان اُرف-‌شول‌وِرک فراهم آورد.

انجمن اُرف-شول‌وِرک ایران از پاییز سال ۱۳۹۵ به صورت رسمی اقدام به پذیرش اعضا کرده است. علاقه‌مندان می‌توانند برای عضویت در این انجمن به وب‌سایت آدمک مراجعه نمایند.

تماس با برگزار کننده