شرکت کنید

رویداد به پایان رسیده است

تکرار چهارمین کارگاه‌ پرورش مهارت‌های مربیان موسیقی کودک

۰۵ اردیبهشت ، ۰۹:۰۰ تا ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ، ۱۶:۳۰ در تهران, ایران

2019-04-25 2019-04-26 Asia/Tehran تکرار چهارمین کارگاه‌ پرورش مهارت‌های مربیان موسیقی کودک ایونت باکس :) تهران, ایران درباره‌ی آدمک و انجمن اُرف-‌شول‌وِرک ایران hello@eventbox.ir

آدمک تکرار چهارمین دوره از «مجموعه‌ کارگاه‌های پرورش مهارت‌های مربیان موسیقی کودک» را روزهای ۵ و ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸، در مؤسسه فرهنگی هنری الف برگزار می‌کند.

در این کارگاه با عنوان «دوره‌ی مقدماتی پداگوژی کُر کودکان و نوجوانان» و به تدریس خانم غزال بغدادی، در طول ۱۰ ساعت آموزشی تلاش خواهد شد تا علاوه بر آشنایی با اصول اولیه تمرینات تنفسی، تربیت شنیداری، صداسازی و تقویت بیانگری، چگونگی پرورش خلاقیت با استفاده از ملودی‌های تک صدایی و لزوم آموزش خواندن چندصدایی را از مراحل ابتدایی بررسی و تجربه کنیم تا بیاموزیم که چگونه به کودکان کمک کنیم تا با یاری جستن از بازی‌های خلاق و فعالیت‌های پویای موسیقایی از آواز جمعی لذت بیشتری ببرند . همچنین به بررسی یک نمونه‌ی طرح درس آموزشی برای گروه سنی‌‌های مختلف خواهیم پرداخت.

کلاس‌ها در دو روز پنج‌شنبه و جمعه ۵ و ۶ اردیبهشت۱۳۹۸ از ساعت ۹ تا ۱۶:۳۰ ، در موسسه فرهنگی هنری الف‌ (تهران) برگزار خواهد شد و هزینه‌ی نام‌نویسی در این دوره ۴۵۰ هزار تومان است.

ساعت‌های برگزاری کلاس‌ها:

پنج‌شنبه و جمعه: ۹ تا ۱۰:۳۰ ، ۱۱ تا ۱۲:۳۰ و ۱۴:۳۰ تا ۱۶:۳۰

اعضای انجمن اُرف-شول‌وِرک ایران که در سال جاریِ انجمن از تخفیف ۱۰ درصدی برای کارگاه‌ها استفاده نکرده‌اند، می‌توانند در این کارگاه از سهمیه‌ی تخفیف خود استفاده نمایند.

اعضا می‌توانند با نوشتن کد ملی خود به لاتین (بدون نوشتن صِفرهای اول) در بخش «کد تخفیف را وارد فرمایید»، از این ۱۰ درصد استفاده نمایند.

در پایان دوره، گواهی شرکت در کارگاه به شرکت‌کنندگان ارائه خواهد شد.

«مجموعه کارگاه‌های پرورش مهارت‌های مربیان موسیقی کودک»، با تمرکز بر بالا بردن سطح علمی و مهارتی مربیان موسیقی کودک برنامه‌ریزی شده است و با موضوعات مختلف برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای نام‌نویسی از روز چهار‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ساعت ۱۰ صبح، اقدام فرمایند.

مکان برگزاری: موسسه فرهنگی هنری الف

نشانی: استان تهران، تهران، میدان ونک، خیابان شهید خدامی، بن‌بست شهرزاد، پلاک ۴

راه‌های تماس برای اطلاعات بیشتر:

۰۲۱۷۷۶۴۸۵۷۶

۰۹۲۱۳۹۰۲۰۳۰

پاسخ‌گویی؛ شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ تا ۱۶

info@adamakmusic.com

محل برگزاری

تهران، میدان ونک، خیابان شهید خدامی، بن‌بست شهرزاد، پلاک ۴


درباره برگزار کننده

درباره‌ی آدمک و انجمن اُرف-‌شول‌وِرک ایران

گروه آدمک (آموزش و دانش مــوسیقی کـودک) از سال ۱۳۹۰ خورشیدی، با همراهی گروهی از دانش‌آموختگان دانشکده‌ی کارل اُرف دانشگاه موتسارتِئوم (سالزبورگ – اتریش)، با هدف گسترش آگاهی و بسترسازی مناسب برای افزایش مهارت‌های مربیان موسیقی کودک، فعالیت خویش را آغاز نمود.

این گروه تلاش کرده‌ است با دیدی باز و ذهنی پذیرا، شیوه‌های نوین آموزش موسیقی را بررسی کند و فضایی مناسب را جهت تبادل اطلاعات و اندیشه‌ها، میان مربیان موسیقی در سراسر کشور فراهم آورد. تهیه، تولید و تکثیر آثار صوتی‌-تصویری موسیقایی حوزه‌ی کودک و نوجوان، گردآوری کتاب و مقاله‌های مرتبط با موسیقی کودک، ارائه‌ی خدمات مشاوره‌ای، انجام فعالیت‌های مطالعاتی و کارگاهی در زمینه‌ی موسیقی کودک، برگزاری اجراهای صحنه‌ای و هم‌چنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی در شهرهای مختلف ایران از مهم‌ترین فعالیت‌های آدمک به شمار می‌رود.

«آدمک» پس از ثبت رسمی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال ۱۳۹۳ به عنوان مؤسسه‌ی هنری «پندار پویای آدمک» موفق شد تا با کسب شرایط و تایید صلاحیت لازم توسط همایشگاه جهانی اُرف-‌شول‌وِرک در سال ۱۳۹۴ به عنوان نماینده‌ی رسمی این همایشگاه در ایران معرفی شود.

انجمن اُرف-‌شول‌ورک ایران می‌کوشد تا با ارتقای دانش عمومی درباره‌ی نگرش اُرف-‌شول‌ورک و همراه ساختن آن با فرهنگ بومی، آشنایی با این نگرش را در سطح کشور گسترش دهد و با جمع‌آوری، تهیه و تألیف منابع مطالعاتی، ارائه‌ی مشاوره‌ی تخصصی در زمینه‌ی اُرف-‌شول‌وِرک و برگزاری کارگاه‌ها، سمینارها و نشست‌های تخصصی در شهرهای مختلف بستری مناسب برای پرورش مهارت‌های هنری و آموزشی، و فرصتی مناسب برای هم‌اندیشی و گفت‌وگو پیرامون مسائل مختلف آموزشی و هنری برای مربیان اُرف-‌شول‌وِرک فراهم آورد.

انجمن اُرف-شول‌وِرک ایران از پاییز سال ۱۳۹۵ به صورت رسمی اقدام به پذیرش اعضا کرده است. علاقه‌مندان می‌توانند برای عضویت در این انجمن به وب‌سایت آدمک مراجعه نمایند.

تماس با برگزار کننده