شرکت کنید

رویداد به پایان رسیده است

هفتمین کارگاه تابستانی آدمک (گروه بعدازظهر)

۱۱ تیر ، ۰۰:۰۰ تا ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ، ۰۰:۰۰ در تهران

2018-07-02 2018-07-06 Asia/Tehran هفتمین کارگاه تابستانی آدمک (گروه بعدازظهر) ایونت باکس :) تهران درباره‌ی آدمک و انجمن اُرف-‌شول‌وِرک ایران hello@eventbox.ir

آدمک، هفتمین کارگاه تابستانی تربیت مربی موسیقی کودک با نگرش اُرف‌-شول‌وِرک را تیرماه امسال برگزار خواهد کرد.

این کارگاه، که از ۱۱ تا ۱۵ تیر در تهران (خانه هنر خرد) در جریان خواهد بود، شامل ۲۰ ساعت آموزشی (عملی و نظری) است و مدیریت اجرایی آن را مستانه حکیمی و مونا منوچهری برعهده دارند.

درباره‌ی کارگاه

شروع دوره: دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷

پایان دوره: جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷

بازه‌ی ثبت‌نام: ۲۰ خرداد (ویژه‌ی اعضای انجمن) و ۲۱ خرداد (اعضای انجمن و عموم)

هزینه‌ی ثبت‌نام: ۷۵۰ هزار تومان

(اعضای انجمن اُرف-‌شول‌وِرک ایران می‌توانند از ۱۰ درصد تخفیف ويژه‌ی اعضا استفاده کنند.)

اعضا می‌توانند با نوشتن کد ملی خود به لاتین (بدون نوشتن صِفرهای اول) در بخش «کد تخفیف را وارد فرمایید»، از این ۱۰ درصد استفاده نمایند.

مکان برگزاری: خانه‌ی هنر خِرَد

نشانی: تهران، ولنجک، بلوار دانشجو، بالاتر از میدان حسام‌الحکما (یاسمن)، موسسه‌ی منظومه‌ی خِرَد

در پایان دوره، گواهی شرکت در این کارگاه به شرکت‌کنندگان ارائه خواهد شد.

کلاس‌ها در دو گروه صبح (۹ تا ۱۴) و بعدازظهر (۱۳ تا ۱۸) تشکیل می‌شوند و علاقه‌مندان می‌توانند یکی از دو گروه صبح یا بعدازظهر را انتخاب کنند.

راه‌های تماس برای اطلاعات بیشتر:

۰۲۱۷۷۶۴۸۵۷۶

۰۹۲۱۳۹۰۲۰۳۰

پاسخ‌گویی؛ شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۶

info@adamakmusic.com

محل برگزاری

تهران، ولنجک، بلوار دانشجو، بالاتر از میدان حسام‌الحکما (یاسمن)، موسسه‌ی منظومه‌ی خِرَد


درباره برگزار کننده

درباره‌ی آدمک و انجمن اُرف-‌شول‌وِرک ایران

گروه آدمک (آموزش و دانش مــوسیقی کـودک) از سال ۱۳۹۰ خورشیدی، با همراهی گروهی از دانش‌آموختگان دانشکده‌ی کارل اُرف دانشگاه موتسارتِئوم (سالزبورگ – اتریش)، با هدف گسترش آگاهی و بسترسازی مناسب برای افزایش مهارت‌های مربیان موسیقی کودک، فعالیت خویش را آغاز نمود.

این گروه تلاش کرده‌ است با دیدی باز و ذهنی پذیرا، شیوه‌های نوین آموزش موسیقی را بررسی کند و فضایی مناسب را جهت تبادل اطلاعات و اندیشه‌ها، میان مربیان موسیقی در سراسر کشور فراهم آورد. تهیه، تولید و تکثیر آثار صوتی‌-تصویری موسیقایی حوزه‌ی کودک و نوجوان، گردآوری کتاب و مقاله‌های مرتبط با موسیقی کودک، ارائه‌ی خدمات مشاوره‌ای، انجام فعالیت‌های مطالعاتی و کارگاهی در زمینه‌ی موسیقی کودک، برگزاری اجراهای صحنه‌ای و هم‌چنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی در شهرهای مختلف ایران از مهم‌ترین فعالیت‌های آدمک به شمار می‌رود.

«آدمک» پس از ثبت رسمی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال ۱۳۹۳ به عنوان مؤسسه‌ی هنری «پندار پویای آدمک» موفق شد تا با کسب شرایط و تایید صلاحیت لازم توسط همایشگاه جهانی اُرف-‌شول‌وِرک در سال ۱۳۹۴ به عنوان نماینده‌ی رسمی این همایشگاه در ایران معرفی شود.

انجمن اُرف-‌شول‌ورک ایران می‌کوشد تا با ارتقای دانش عمومی درباره‌ی نگرش اُرف-‌شول‌ورک و همراه ساختن آن با فرهنگ بومی، آشنایی با این نگرش را در سطح کشور گسترش دهد و با جمع‌آوری، تهیه و تألیف منابع مطالعاتی، ارائه‌ی مشاوره‌ی تخصصی در زمینه‌ی اُرف-‌شول‌وِرک و برگزاری کارگاه‌ها، سمینارها و نشست‌های تخصصی در شهرهای مختلف بستری مناسب برای پرورش مهارت‌های هنری و آموزشی، و فرصتی مناسب برای هم‌اندیشی و گفت‌وگو پیرامون مسائل مختلف آموزشی و هنری برای مربیان اُرف-‌شول‌وِرک فراهم آورد.

انجمن اُرف-شول‌وِرک ایران از پاییز سال ۱۳۹۵ به صورت رسمی اقدام به پذیرش اعضا کرده است. علاقه‌مندان می‌توانند برای عضویت در این انجمن به وب‌سایت آدمک مراجعه نمایند.

تماس با برگزار کننده