شرکت کنید

رویداد به پایان رسیده است

تکرار هشتمین کارگاه تابستانی آدمک (آذر ۹۸)

۱۳ آذر ۱۳۹۸ ، ۰۹:۰۰تا ۱۹:۳۰ در تهران

2019-12-04 2019-12-04 Asia/Tehran تکرار هشتمین کارگاه تابستانی آدمک (آذر ۹۸) ایونت باکس :) تهران درباره‌ی آدمک و انجمن اُرف-‌شول‌وِرک ایران hello@eventbox.ir

آدمک، تکرار هشتمین کارگاه تابستانی تربیت مربی موسیقی کودک با نگرش اُرف‌-شول‌وِرک را آذرماه امسال برگزار خواهد کرد.

این کارگاه که از ۱۳ تا ۱۵ آذرماه با مدیریت اجرایی نسترن کیمیاوی و مونا منوچهری در تهران و در خانه‌ی هنر خِرَد در جریان خواهد بود، در یک نیم‌روز و دو روز کامل و با شرایط ویژه (به صورت فشرده و بدون بخش تجربه‌های جمعیِ هشتمین کارگاه تابستانی) برگزار خواهد شد و شامل ۱۵ ساعت آموزشی (عملی و نظری) است.

در این کارگاه ۱۰ سرفصل‌ِ «مادر و کودک، باکودک یا بی‌کودک!» (آرزو ابویی)، «خواب‌های رَنگی رِنگی» (ساناز بروجردیان)، «صدای قصه‌ها» (غزال بغدادی)، «داستانِ حرکتی،‌ حرکتِ داستانی» (شهرزاد بهشتیان)، «ردِپای اُرف بر سنگ‌فرشِ هنرِ مدرن» (مستانه حکیمی)، «شوقِ یادگیری» (نازنین عین‌الیقین)، «قطعه‌ی کوچک» (مهرناز لک‌فرد)، «توپ، توپ، توپ‌بازی» (محسن مصلحی‌زاده)، «یک بوم و دو هوا» (دنا نعمت‌الهی و ترگل بهرامی) و «بازی با اشیا» (الکا هدایت) به صورت عملی و نظری ارائه می‌‌شود.

روز و ساعت برگزاری کلاس‌‌ها:

چهارشنبه ۱۳ آذر: از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۲۰

پنج‌شنبه ۱۴ آذر: از ساعت ۹ تا ۱۸

جمعه ۱۵ آذر: از ساعت ۹ تا ۱۸

اختتامیه‭ :‬جمعه‭ ‬۱۵‭ ‬آذر‭ ‬از‭ ‬ساعت‭ ‬۱۸‭:‬۳۰‭ ‬تا‭ ‬۱۹‭:‬۳۰

‬ثبت‌نام عموم و اعضای انجمن: ‬شنبه ۹ آذر ساعت ۱۰ صبح

هزینه‌ی‭ ‬ثبت‌نام‭ ‬عموم:‭ ‬۷۵۰‭ ‬هزار‭ ‬تومان

هزینه‌ی‭ ‬ثبت‌نام‭ ‬اعضای‭ ‬وابسته‌ی‭ ‬ویژه‌ی‭ ‬انجمن: ۷۰۵ هزار‭ ‬تومان

اعضای وابسته‌ی ویژه‌ی انجمن می‌توانند با نوشتن کد ملی خود به لاتین (بدون نوشتن صِفرهای اول) در بخش «کد تخفیف را وارد فرمایید»، از تخفیف اعضای ویژه‌ استفاده نمایند.

در‭ ‬پایان‭ ‬دوره،‭ ‬گواهی‭ ‬شرکت‭ ‬در‭ ‬این‭ ‬کارگاه‭ ‬به‭ ‬شرکت‌کنندگان‭ ‬ارائه‭ ‬خواهد‭ ‬شد‭.‬

برای اطلاعات بیشتر و توضیح سرفصل‌های آموزشی به «اینجا» مراجعه کنید.

نشانی مکان برگزاری: تهران، ولنجک، بلوار دانشجو، بالاتر از میدان حسام‌الحکما (یاسمن)، موسسه‌ی منظومه‌ی خِرَد

راه‌های تماس:

۰۲۱۷۷۶۴۸۵۷۶

۰۹۲۱۳۹۰۲۰۳۰

پاسخ‌گویی؛ شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ تا ۱۷

info@adamakmusic.com

محل برگزاری

تهران، ولنجک، بلوار دانشجو، بالاتر از میدان حسام‌الحکما (یاسمن)، موسسه‌ی منظومه‌ی خِرَد


درباره برگزار کننده

درباره‌ی آدمک و انجمن اُرف-‌شول‌وِرک ایران

گروه آدمک (آموزش و دانش مــوسیقی کـودک) از سال ۱۳۹۰ خورشیدی، با همراهی گروهی از دانش‌آموختگان دانشکده‌ی کارل اُرف دانشگاه موتسارتِئوم (سالزبورگ – اتریش)، با هدف گسترش آگاهی و بسترسازی مناسب برای افزایش مهارت‌های مربیان موسیقی کودک، فعالیت خویش را آغاز کرد.

این گروه تلاش کرده‌ است با دیدی باز و ذهنی پذیرا، شیوه‌های نوین آموزش موسیقی را بررسی کند و فضایی مناسب را جهت تبادل اطلاعات و اندیشه‌ها، میان مربیان موسیقی در سراسر کشور فراهم آورد. تهیه، تولید و تکثیر آثار صوتی‌-تصویری موسیقایی حوزه‌ی کودک و نوجوان، گردآوری کتاب و مقاله‌های مرتبط با موسیقی کودک، ارائه‌ی خدمات مشاوره‌ای، انجام فعالیت‌های مطالعاتی و کارگاهی در زمینه‌ی موسیقی کودک، برگزاری اجراهای صحنه‌ای و هم‌چنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی در شهرهای مختلف ایران از مهم‌ترین فعالیت‌های آدمک به شمار می‌رود.

«آدمک» پس از ثبت رسمی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال ۱۳۹۳ به عنوان مؤسسه‌ی هنری «پندار پویای آدمک» موفق شد تا با کسب شرایط و تایید صلاحیت لازم توسط همایشگاه جهانی اُرف-‌شول‌وِرک در سال ۱۳۹۴ به عنوان نماینده‌ی رسمی این همایشگاه در ایران معرفی شود.

انجمن اُرف-‌شول‌ورک ایران می‌کوشد تا با ارتقای دانش عمومی درباره‌ی نگرش اُرف-‌شول‌ورک و همراه ساختن آن با فرهنگ بومی، آشنایی با این نگرش را در سطح کشور گسترش دهد و با جمع‌آوری، تهیه و تألیف منابع مطالعاتی، ارائه‌ی مشاوره‌ی تخصصی در زمینه‌ی اُرف-‌شول‌وِرک و برگزاری کارگاه‌ها، سمینارها و نشست‌های تخصصی در شهرهای مختلف بستری مناسب برای پرورش مهارت‌های هنری و آموزشی، و فرصتی مناسب برای هم‌اندیشی و گفت‌وگو پیرامون مسائل مختلف آموزشی و هنری برای مربیان اُرف-‌شول‌وِرک فراهم آورد.

انجمن اُرف-شول‌وِرک ایران از پاییز سال ۱۳۹۵ به صورت رسمی اقدام به پذیرش اعضا کرده است.

تماس با برگزار کننده