شرکت کنید

رویداد به پایان رسیده است

دوره شتابدهی بانا - تابستان 98

۱۰ تیر ، ۰۹:۰۰ تا ۱۰ مهر ۱۳۹۸ ، ۱۷:۰۰ در تهران, ایران

2019-07-01 2019-10-02 Asia/Tehran دوره شتابدهی بانا - تابستان 98 ایونت باکس :) تهران, ایران شتابدهنده بانا hello@eventbox.ir

‼️فرصت 240 ساعت #کار_تابستانی جذاب... ‼️

امسال از تابستونت استفاده کن!

یاد بگیر که چه طور با همکارات #ارتباط_موثر برقرار کنی یاد بگیر چطور توی یه تیم متنوع کار کنی یاد بگیر چطور در کار آینده ات موفق باشی! کنار آدم های خفنی که تجربه های کاری مختلفی دارن یاد بگیر!

اینجا، با هم هواتو داریم که خودتو بشناسی و رشد کنی:

مدرس های باتجربه ای داریم که همه چیز رو سر کلاس با مثال بهت یاد میدن! برای "تو" یه تیم و یه پروژه و یه مدیر پروژه آماده کردیم که همه چیزهایی که سر کلاس شنیدی رو بتونی عملی کنی! برای خودِ خودِ تو، مشاوره های فردی داریم تا مطابق با نیاز و خواسته های تو بهت کمک کنیم! تازه، بعد از اون، اگه دوست داشته باشی بری سر یه کار پاره وقت، بهت کمک می کنیم جایی بری که فیت خودت باشه!

اینجا، امسال تابستون، اون تابستونیه که توش می خوای همه کار بکنی...

این دوره برای افراد بین 18 تا 30 سال مناسب است و هر چه به سن 20 سالگی نزدیک تر باشید، اثربخشی دوره برای شما بیشتر است. شما می توانید از هر رشته تحصیلی باشید، ولی مهم است بتوانید در تابستان ماهی 80 ساعت در تهران حضور داشته باشید.

بدرخش!

می تونید از اینجا بلیط رویداد رو بخرید تا با شما تماس بگیریم یا فرم ثبت نام زیر رو پر کنید: http://yon.ir/banasignup

فرصت ثبت نام تا 21 خرداد 1398، تا پایان وقت اداری است.

محل برگزاری

بلوار کشاورز، نبش خیابان 16 آذر، پلاک ۷۸، ساختمان نوآوري و فناوری الزهرا


درباره برگزار کننده

شتابدهنده بانا

شتابدهنده بانا از آبان ماه سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده و پس از فاز مطالعاتی و شکل دهی به فرایندها و ایجاد تیمی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های برتر تهران، در سال 1397 به صورت رسمی شرکت "بانیان اندیشه‌های نوآورانه آینده" را ثبت نموده و در حال حاضر به عنوان یکی از نهادهای مصمم برای آموزش و توسعه نیروهای جوان کشور برای ورود به اکوسیستم کارآفرینی، در حال فعالیت است. شتابدهنده بانا (Bana Talent Accelerator) یک راه‌حل تازه برای استارتاپ‌ها و شرکت‌هایی است که به دنبال “استعدادهای برتر با مهارت‌های نرم موثر” هستند. در طول سه ماه برنامه شتابدهی، تیم ما به دانشجویان کمک می‌کند تا با کار کردن بر روی پروژه‌های واقعی، کار تیمی را تجربه کرده، در کارگاه‌های متنوع آموزشی، با انواع مهارت‌های نرم (Soft Skills) آشنا شوند و به دنبال تقویت این مهارت‌ها در خودشان باشند، در جلسات گروهی درباره چالش‌های موجود در محیط‌های کاری همفکری کرده و درنهایت با یک ارائه منحصربه‌فرد، موقعیت کاری مناسبی برای خودشان در یکی از مجموعه‌های اکوسیستم کارآفرینی کشور ایجاد کنند. پروژه‌های واقعی در بانا باهدف تامین محتواهای مطلوب جهت توسعه زیست بوم کارآفرینی در کشور و همچنین ارائه توصیه‌های سیاستی و اجرایی در این ارتباط می‌باشد.

تماس با برگزار کننده