نمایش فیلم والدراما به نفع بچه های خوب موسسه کودکان سرزمین من

۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ، ۱۹:۰۰تا ۲۱:۰۰ در تهران, ایران

2016-09-08 2016-09-08 Asia/Tehran نمایش فیلم والدراما به نفع بچه های خوب موسسه کودکان سرزمین من ایونت باکس :) تهران, ایران کودکان سرزمین من hello@eventbox.ir

درباره

اولین نمایش فیلم والدراما به کارگردانی عباس امینی به نفع بچه های خوب موسسه کودکان سرزمین من برگزار می شود.

قرار است همین پنج شنبه ای که در راه است ،برای دیدن فیلم به سالن تالار شمس برویم . دورهم بنشینیم و فیلمی را تماشا کنیم که از تنهایی و بی نامی بچه های کوچک قصه می گوید ، بچه هایی که همین دور وبر سرهمین چهار راه یا آن یکی کوچه ایستاده اند ، فالی می فروشند ،شیشه پنجره ماشین را می شورند ویا در شهری دور برای کار درس و مدرسه را کنار گذاشته اند . از کنارشان هزاربار گذشته ایم و نمی دانیم حتی نامشان جایی توی این دنیا ثبت نیست . کودکانی که وجود دارند ، روح نیستند ، اما اسمشان روی هیچ کاغذی نیامده و همین یعنی محروم بودن از همه امکانات زندگی توی این شهری که با داشتن نام هم زندگی مردمش آسان نیست.

موسسه کودکان سرزمین من اما امروز سقفی برای تعدادی از همین بچه ها می خواهد ، بچه هایی که به خواست خدا توی خانه ای کوچک جمع شده اند و قرار است زندگی معمولی داشته باشند ، به همت شما ، به لطف همه آن هایی که می آیند و زیر شاخه های این نهال تازه و بارور می ایستند وبا دست های مهربانشان قیم این درخت قشنگ می شوند .

فيلم والدراما در اولين حضور خود در جشنواره فيلم برلين با استقبال فراوان تماشاگران مواجه شد و بعنوان كانديد بهترين فيلم اول معرفي شد . پس از آن در جشنواره هاي كلن، مونيخ، اسياتيكا رم ،بوگوتا كلمبيا، و اكادمي اسيا پاسفيك حضور يافت.

عباس اميني متولد ١٣٦١ آبادان است .او فعاليت هاي هنري خود را بعد از جنگ در آبادان آغاز كرد و از سال ١٣٧٩به تهران مهاجرت كرد و به مستند سازي پرداخت . مستندهاي او تا به حال موفق به دريافت جوايز داخلي و خارجي بسيار شده است. او از سال ١٣٨٣ همزمان با مستند سازي فعاليت خود را به عنوان داوطلب با انجمن حمايت از كودكان كار اغاز كرد .والدراما اولين فيلم بلند داستاني عباس اميني است كه با محوريت موضوع كودكان كار ساخته شده است و عباس اميني ساخت اين فيلم را مديون روزهايي مي داند كه در انجمن حمايت از كودكان كار فعاليت كرده و اميدوار است اين مسير را در كارهاي بعدي نيز ادامه دهد.

شما که دستهای بخشنده وقلب های مهربونتون ما رو تا امروز نگهداشت بازهم از بچه های این سرزمین پشتیبانی کنید.

همونایی که یه روزی توشبای زمستون خیابون جاشون بود وحسرت یه خونه رو می کشیدن حالا به همت شما می خوان خونه داشته باشن.

یه خونه ی امن.

راحت.

خونه ای که توش بشه به ارزوهای قشنگ بچگی رسید.

ما با هم نمیذاریم رویاهای بچه ها فرو بریزه.

ما منتظر شماییم.

شرکت کنید

$100

بلیت حمایتی ویژه (VIP)

  • تاریخ پایان فروش:
  • بین 1 & 0 tickets

$30

بلیت حمایتی

  • تاریخ پایان فروش:
  • بین 1 & 0 tickets

Donation

همت عالی (حمایت به مبلغ دلخواه)

  • قیمت ها به هزار تومان می باشد. برای مثال برای 35 هزار تومان، عدد 35 را وارد فرمایید.

  • تاریخ پایان فروش:
  • بین 30 & 0 tickets

رویداد به پایان رسیده است


درباره برگزار کننده

کودکان سرزمین من

“موسسه ی کودکان سرزمین من” نهادی مستقل،غیر انتفاعی و غیر سیاسی است که در راستای ایفای وظیفه ی انسانی خود همچون دیگر انسان دوستانِ عرصه ی اجتماعی با معطوف کردنِ توجه خود به رشد و بالندگیِ جسمی، روانی، اجتماعی کودکان بدسرپرست و بدون سرپرست با شماره ثبت 34373 از سال 1393 پا به عرصه ی فعالیت نهاده است.

تماس با برگزار کننده

اطلاعات بیشتر

محل برگزاری

بزرگراه کردستان، تالار ایوان شمس